Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POI body


gronholmm

POI body  

  1. 1. POI body

    • Ano je to dobrý nápad
      14
    • Nemá to smysl
      7

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Měl bych takový návrh na jednu takovou maličkost. Udělat po vzoru Mapy členů i takovou síť ale v POI bodech do navigací. Aby si ŘÁDNÝ člen mohl stáhnout POI body do své navigace, a když pojede nějakým místem, tak aby věděl koho třeba míjí když jede na dovolenou. Samozřejmě by bylo zachováno soukromí takže by ty body byli pouze orientačně, jako je to v google mapách? Byl by o to zájem? :papa

[upravil dne 28/6/11 15:40 gronholmm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim me to neprijde sice jako spatny napad ale .... ze nekam pojedu a budu si rikat \"jeeee prave mijim toho a toho ..\" no pecka no :) Ale tak treba to nekdo vyuzije. Me staci mapa clenu .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nevím, co bych z toho měl ... pojedu do Šebetova na sraz a bude to na mě řvát řadu nicků, ale stejně nejsou doma, protože budou na Šebetově :D Když za někým pojedu, tak si ty souřadnice najde ... a stejně většina lidí na té mapě má bydliště městský úřad ... se třeba podívej na moje, kde bydlím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle maj SAGisti , Shemik by mohl vyprávět , ošefovaný to mají tak že čerstvi členove vidi nick a polohu, ti kteri jsou naklubu dele , vidi i telefon pro pripad nouze , odtah apod.

u nas bych to videl tak že poi body by byly jen pro řadne členy ale to je jeste beh na dlouhou trat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak samozrejme ze jen pro radne cleny... jinak bych se zverejnenim svyho presnyho bydliste / kontaktu / atd. vubec nesouhlasil :) ... dost na tom ze jak pablb odevsad mazu registracku, na Picasawebu zase GPS souradnice kde byly fotky porizeny ... jedno vykradeni tenhle rok staci :)

[upravil dne 28/6/11 15:25 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde jako pi*ovina non + ultra.

Kdyby to mohlo fungovat tak, že by mi to hlásilo \"Hele, méďo, za 500 m proti Tobě pojede Miss Scratch (příklad !!! :P)\", tak bych třeba zvolnil nebo vyhledal vhodné místečko k zastavení a hodil bych klábos nebo třeba kafčo. Ale vůbec netuším, k čemu mi bude informace, že támhle za kopcem má podle údajů na klubu bydlet řádnej člen XXX, když stejně nebudu vědět, zda je doma (o kvalitě informací uváděných některými tajnůstkářskými paranoiky se nemá cenu ani zmiňovat).

Takže za mně jednoznačně nevyužitelná blbost!

P.S.

Je daleko lepší mít někde uložené tydlifony na lidi, které třeba z fóra znám a vím, že jsou ochotní pomoci (kolik takových je? Maximálně 100, a to hóóódně přeháním) - ale zveřejnit tu telefon znamená riskovat i nesoudnost případného volajícího, který může volat uprostřed noci a snažit se pozvat třeba na návštěvu.

[upravil dne 28/6/2011 16:46 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

holt tě point of interest minuly, mě se třeba tahle technologie velmi zamlouvá. Není to o tom, že někdo konkrétně někde blízko tebe se pohybuje. Je to o tom, že ti navigace ukazuje na cestě, po které jedeš zajímavá místa (body zájmu), která si navolíš. Já mám rád různá turistická místa (hrady, zámky, jeskyně, vyhlídky a pak bankomaty ČSOB a wifi-free) Klidně si tam dám i body, kde se vyskytujou pežoťáci:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turistický známky mám taky už několik týdnů v navigaci. Jedná se ale o to, že místa prodeje TZ nejsou - na rozdíl od živých bytostí - pohyblivé a tedy je předpoklad, že je tam najdu nejen teď, ale i zítra, za měsíc nebo za rok. Což s prominutím třeba o Tobě říct nemůžu - teď jsi možná doma, zítra ale budeš asi v práci, v červenci možná na dovolený a já budu u Tvých dveří zvonit úplně zbytečně. :myslim

[upravil dne 28/6/2011 17:57 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, upřímně mě tvůj příspěvek docela mrzí. Já to nemyslel špatně, a šlo mi o to jenom vědět zda by o to zájem byl. Jak je vidět, zájem o to je menší než to že to členům bude vadit. Ale tak jak si to napsal se mě trochu dotklo a příště si rozmyslím jestli vůbec něco pro klub budu zkoušet vymyslet. Abych to shrnul, mohl si to napsat trochu slušněji.

P.S.: šlo jen o to, že by se zavedli opravdu jen přibližná místa, a ani nešlo o to, aby k tobě šel někdo na návštěvu, ale jako zajímavost. Stejně tak se mohli dávat například varování členů, na místa kde třeba často měří, nebo kde je uzavírka a také kde jsou třeba nebezpečná nepřehledná místa. Ale teď už je to jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim ze to tak spatne neni kdyby se to promyslelo muze z toho byt zajimava vec. S podobnymi reakcemi je nutno gronholme pocitat, nikdy se nezavdecis kazdemu :) Je ale pravda ze sdilet prilis informaci se take nemusi vyplatit - prave jak popisuje Medved - je to snadno zneuzitelne a taky bys asi nechtel aby Te nekdo prudil kdyz se Ti to zrovna vuuubec nehodi ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...