Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

central?


georg

Recommended Posts

Tak to nevím, otazka je jak funguje pošta přes ty svátky. Já jdu do práce druhého a možná i v pondělí, ješte se uvidí. Jinak montáž by ti mohla zabrat několik hodin, max. jeden den, ale přes to vše si připrav nějaké svoje vodiče, protože u toho kombiku to asi bude krátké na ty zadní dveře, možná i nějaké konektory - samice, a izolaci, jesti mohu doporučit používej aku vrtačku, bude se ti to vrtat lépe - myslím uchycení motorků. Kde leží ten Proboštov? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhym konci republiky :) Je asi tak 2 km od Teplic - urcite znas z TV Dubi a silnici E55 - tak to je asi 5 km od nas. Jeste nevim, jestli dam motorek i na 5. dvere - pro me je to asi neucelny, na druhou stranu kdyz uz, tak uz.. . Zatim jsem byl jen na srazu Citronu 2CV coz bylo super, ale byl jsem jen pozvanej host, tak se tesim, az pojedu se svym krasavcem na nejakej pezoti.. Z fotek a clanku vypadaj vsechny srazy v pohode.. . Nebyl si na nejakym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava. Je tam Days to log-in. nechapu to. Jestli je to nejaka chyba - nemelo by to jit ani tobe. Asi nekomu prekazim.. Nebo zatezuju server, tim, ze tady porad jsem. Zkusim napsat webmasterovi, treba mi to vysvetli.. Napada me, plati se nejake poplatky za clenstvi? Jednou jsem zapomel zaplatit kabelovku a taky me odpojily. Mrchy jedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem psal webovi.. Treba my pomuze. zacina mi blbnout i diskuze. Jdu chvilku posedet s kockama s ekonomickyho - mame takovej rozluckovej vecirek(od 8 hodin se pije a je pohoda) ja se chystam uz na slapy - v kvetnu. Neni to tak daleko a tesim se, jestli je to takovy jako tady pisou.. Snad to nebude uzavreny spolecenstvi par lidi, ktery nikoho dalsiho nechcou. snazil jsem se jet na sraz Citroen GSA, ale nedostal jsem se ani na louku, kde stali - proste blbci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHlapi!!!! tady nikdo nikoho nevyhazuje ani neomezuje...... :) vitani jsou vsichni, kdo se chcou podelit o tu radost (mohlo by to byt i v uvozovkach :)) vlastni tyto skutecne dokonale vozitka :D (to DOKONALE mohlo byt taky v uvozovkach :D)

Jinak srazy jsou pro vsechny, kdo chcou prijet.. i pro ty kdo porijedou jen tak na kukacku... Akorat se to dycky musi nejak vyresit s prasulema......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem mel takovej dojem, ze tady jsou vsichni v pohode. Ale fakt se nemuzu prihlasit. Pritom dopoledne mi to jeste slo.. Jsem porad of-line. uz nekdo tusi, kde se bude na tech Slapech spat? Jednou jsem tam byl v nejakym kempu se skodovkou (nastesti jsem ji po mesici a pul prodal) a s pritelkyni (tu jsem si nechal :) )a platil jsem za chatku a noc asi 300. Ta chatka byla pro 4. Mozna by to bylo lepsi, nez stan (hlavne co se tyce tepla..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespletl!!!! Teplice jsou na severu cech, ale v H. Lhote se taky citim jak doma. I kdyz tam nejsem tak casto, jak bych chtel. Znam tam asi pul vesnice, takze se vetsinou k nekomu pozvem a vsici jsou spokojeny.. Krome mnoha sklipku je to Nej vesnice roku 2002 v jihomoravskem regionu. Jestli budete mit nekdy cestu, bezte se podivat - jsou tam uzasne spravni lidi a vsichni maj super vinko a i slivku.. .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...