Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GTi-6 (S16, XSi)


AKCZ

Recommended Posts

Docela by me zajimalo kolik aktivnich uzivatelu tady ma GTi-6ku :) Zda se mi ze se zacina posledni dobou pocet slusne rozsirovat tak kdo bude chtit sem pisnete :super

PS: Klidne i S16 a XSi tedy dvoulitrove benzinove motory.. asi by bylo narocne abychom se vsichni nekde sesli ale takove spolecne setkani a foto ostrych verzi 306tek v CR by mohlo byt zajimave co myslite? :mrk

EDIT: ANKETA

[upravil dne 3/8/11 od AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počet slušněj ale na to že je to součet ze tří států tak to není až tak moc. :)

Pokud se můžem začít bavit o letním srazu, navrhoval bych Pávov u Jihlavy. Dělají tam srazy kluci ze saxo klubu a myslím že by to nemuselo být špatný. Mohla by se z toho nechala udělat i třeba víkendová akce, když už někdo pojede těch x-set kilometrů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kterejpak je ten 3. stat? :) Jinak Pavov u Jihlavy je celkem na strategickem miste takze na setkani by to nebylo zle.. ikdyz nejradsi bych se srazil spis na nejake akci kde se muzem s autama i vyblbnout vzhledem k nasim autum a zamerenim prave proto ze srazu kde zaparkujes a klabosis je dost i jinych :) Tim to ale rozhodne nezavrhuju k dalsi diskusi ;)

Aktualizoval jsem vlakno v sekci srazy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na bydliště Oldy. ;) Jinak byl to jen návrh, nevím zda ještě v Jihlavě fungujou motokáry ale dalo by se vyblbnout i tam. Každopádně sraz na okruhu a podobných akcích je hlavně o penězích, což může někoho odradit. Mě konkrétně ne, to ale víš. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...