Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - Jak dodělat samostmívací zrcátko


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Zdravím, mám P406 už se stmívacím se zrcátkem, ale už jsem ho kupoval s tím že nefunguje. Dolní polovina zrcátka je tmavá a horní je světlá. Nedá se na to moc koukat. Chci se zeptat, jestli to je tím, že jsou vyteklé krystaly, nebo jestli může být závada i v něčem jiném (zapojení??). Jestli je vyteklé, tak je možné vyměnit pouze to sklo (i za předpokladu, že by zatmavování poté už nefungovalo)?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

To bude v zrcátku.... doporučuju vyměnit za to samé ale funkční. Něbo se mi možná doma válí origo bez zatmavování k krytem na senzor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zatmavovací se právě moc neprodávají. Většinou jsou buďto obyč nebo s dešťovým senzorem. Chozeluizskuner za kolik bys to s dešťovým senzorem prodal?

Ále hovinec, prodávají se furt, se senzorem nebo bez je otázka přehození na jiný kloubek. Stejně tak byž nebude Pežo tak tam dáš z Oktávky nebo jiný koncernový (kulička kloubku je stejná);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 roky později...

Snad se nebude te zlobit, pokud oživím toto téma. Jelikož se mi u mé 406 ,,rozlilo" vnitřní samostmívací zrcátko, které jsem měl  z Peugeot 607, sehnal jsem přes inzerát funkční zrcátko z Peugeot 807. Použil jsem původní konektor + kryt s držákem (kuličkou) z 607, jelikož u 807 je jiný tvar. Kloub zrcátka je sepnutí ocelovou objímkou. Při troše ,,síly" a páčení se demontuje kulička od zrcátka. Montáž je stejná, pouze jsem kuličku trošku postřel tekutým mýdlem. Slabým šroubovákem se povolí konektor (vycvakne), vyntají se tři drátky, které se jednotlvě protáhnou kuličkou a následně vsunou do původního konektoru, který se zacvakne. Tím je výměna krytu hotová a stačí jen zasunout kompletní zrcátko do držáku na čelním sklu. Zpětný zrcátka z 607 a 807 jsou  rozměrově shodná .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
V 6. 2. 2011 at 21:33, Edison napsal:

Takže dodám barvy vnitřních vodičů....

Ale je to makačko to rozebrat... Aspoň sundat přední rámeček... Dál to už nepůjde, protože vlastní zrcátko je dovnitř nalepené celoplošně oboustranně lepící mechovkou.

Barvy: černá mínus, bílá plus, šedá zpátečka...

Ahoj prosímtě ty barvy sedí i na zrcátko z 607 ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Pokud si vzpominam tak jsem stare manualni polozil sklem dolu na koberec pak na nej "s citem" slap tak abych byl co nejbliz k "nozicce" a tahem ji vytahl kolmo.
Asi se nic nezkazi kdyz se rozume nahreje treba fenem .....
A zpatky to bylo podobne opet na rovne plose "rozumnou" silou se nacvaklo kolmo k podlozce.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...