Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Silvestr u Scratchů v Ústí u Staré Paky


Scratch

Recommended Posts

My jsme se o tom doma tak nejak s Adou dohadovali a dosli jsme k nazoru, ze bude nejlepsi, kdyz si kazdy doveze hlavne to, co si sni :D

treba chlebicky: at kazdy pripravi ty co ma rad (nemusi zustat u jednoho druhu) a priveze je, aspon to bude rozmanite :), odhadoval bych to na dve veky (??) na dve osoby :)

Neco slaneho, neco sladkeho (treba ukazku cukrovi), pokud si nekdo chce dovezt ovar, neni problem, taky ho tam budem mit, asi dve kolena :-). Dovezem uz i mikrovlnku, takze se to bude dat jen ohrat. Chleba, horcici a dalsi sracky nechte na nas :-)

k piti: asi at si kazdy opet vezme to, na co ma chut, pripadne, o ce se podeli

ja beru merunku, nejake bile vino, lambrusko a SEKT!!!!!!!

Na pivu se domluvime tak, ze at si vezme kazdy sve, popr. at si veme nejake plastaky a sjedeme pro tocene. V okoli se toci gambac, kozel, a novoplacke a svijany. Takze vybert neni spatny, necham to na vas.

delbuchy to same

chcete grilovat?

nechcete mi do SZ poslat telefonni cisla?

[upravil dne 27/12/2010 11:02 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predseda: je mi to lito, skoda

Marcel: volej, kdyz budes pobliz, tak to budes mit kousek :)

stajgrpavel: v usti, skoro nakonci, hned za otockou busu, chalupa po leve strane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k souběhu několika okolností zítra budu mít po 20ti leté pauze zase Silvestra doma - budu na Vás vzpomínat, jak tam paříte (s prckem se taková akce absolvovat nedá a nechat doma tu, co mě živí samotnou a zmizet za zábavou, to není můj styl). Tak si užívejte a uvědomte si, že pijete-li s Džáňou, tak vlastně současně pijete i s Mírou (za volanty ale pak dopobručuju až 2. 1.pozdě odpoledne).

[upravil dne 30/12/2010 16:10 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde budes ty? :)

ctyrkolku tam nemam, ale mozna bych vyndal motorku, je tam skoro metr snehu :D

no my budeme s malou doma a je to přesně jak píše Medvěd!Však to jednou taky poznáš!:D Děti jsou radosti :D ale i starosti:myslim.Tak si to pořádně užijte ,oslavte to pořádně a v Novým roce Vše nejlepší!!A čtyřkolku taky nemáš:D to by nebyla žadná sranda...:D,ale určitě budete mít super zábavu!!ŠKODA....

[upravil dne 30/12/10 16:02 Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...