Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Termostat


Namor7963

Recommended Posts

Ahoj chlapi, mám tento problém, teda jestli to problém je. Někde v řijnu jsem měnil chl. kapalinu- nalil jsem tam kapalinu od Shellu- mám tedˇpocit, že se auto nechce v téhle zimě zahřát, protože propouští termostat. Dnes jsem to měl po dojezdu na 72stupních, tak jsem to otevřel a hadice k chladiči a polovina chladiče už byla horká. V mototechně mi řekli, že může fixlovat čidlo, ale nedávno v koloně mi to lezlo ke stovce, pak se spustil ventilátor a teplota spadla na 90stupňů, tak bych řekl, že tohle je v pořádku. Včera jsem jel do dlouhého stoupání na trojku a teplota mi lezla na 77stupňů, hned za kopcem spadla na 70. Myslíte, že je špatnej termostat? Nebo je to v téhle zimě normální? Ptám se proto, že kdybych to rozdělal, tak už bych tam dal novej, ale zároveň bych ho nechtěl kupovat zbytečňě. Moc díky za každou odpověď a termostat má šest let, z toho pět let najezdíno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

to by ma tiez zaujimalo, ako to vlastne je. Mne sa uz tych 80st u 1.4HDI zda byt podozrivych ale udajne to tak ma byt. Pamatam si ze ked sa to na 80st ohrialo uz si tu teplotu drzalo aj ked som stal dlhsie na mieste pri nizsej teplote okolia. Dostat teplotu nad 80st to byval dost problem na to bolo treba leto a prehnat ho do poriadneho kopca vyssimi otackami a malou rychlostou. Pamatam si este, ze dialkovy start v zime bol uplne k nicomu, lebo auto po nastartovani (stojac na mieste) sa neohrialo na 80st ani po 30minutach. Teraz sa mi ale zda ze je termostat K.O. pretoze ked mu troska stupim na krk tak 80st dosiahne ale staci ist chvilu na 5ku 90km/h a teplota klesna na 70-75st.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...