Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio - jak vyndat ?!


Samba

Recommended Posts

Vim ja jsem ho totiz menil ale zalezi jakej original tam mas jestli blaupunkt nebo pioneer.pokud je predni panel rovny je to blaupunkt a jestli je od zhora dolu prohlej je to pioneer.Aby jsi ho vyndal tak potrebujes takove dva plisky co tam dole zasunes tim to radio vycvaknes a pak ho tema pliskama vytahnes.Zkus zajet do autorizovaneho autoservisu jestli ti je prodaj jako prislusenstvi ale spis ne.Potom pokud mas knizku jak na to je tam popsany jak maj vypadat a pak se daj vyrobit ja jsem si je musel vyrobit.Pokud budes chtit tak ti o vikendu ty nakresy poslu mam je doma a ja jsem ted v praze na kolejich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

A já myslel že do 306 dávaly jen Clariony. Vždy? Ti k tomu stačí jen úzký šroubovák. Zespoda po stranách asi tak 2 cm od krajů jsou \"vytfézovaný drážky. Chytneš rádio za kazetovou mechaniku - strčíš prsty dovnitř, a přitáhneš k sobě, a šroubovákem od shora dolů odehneš plíšek, nejdřiv jeden a pak druhej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...