Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzduch filtr - zrejme pro Makovici ale i pro jine


P205XR

Recommended Posts

Tak hodlam vymenit vzduchovy filtr....

Origos je v takovi hnusnym valci a z toho to pak vede do karburatoru.

Celej ten valcovej box prijde pryc ale ted to hlavni:

Vzduch kterej jde do filtru (original) to chapu pak je tam ale takova oskliva trubka ktera vede nekam dozadu za motor smerem ke kabine a to nevim co to je.Tak se chci zeptat jestli mi tam ta roura nak nebude chybet kdyz ji vyhodim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja tohle uz moc neresim. Cernej box jen tak nevyhodim.

1. Kdyz poridim konusy, tak musim vyresit pripojeni a hlavne udelat vydechy

2. Kdyz chci poridit primy sani na karburatory, tak na moje Webery 35IBSH nejsou

Takze z toho plyne ... bud to necham, jak to je (max vyplnim box jinym .. LEPSIM filtrem) .. nebo udelam vydech na haubnu (pak se budu snazit to spojit) ... nebo zmenim karburatory a koupim origos filtry :D

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAKOVICE: No tak vlozky do tech nasich kulatejch boxu stoji kolem 1300,- a jinak kdyz tam das konus tak se tam musi nak upevnit protoze na ty gumovy trubce by to asi nedrzelo a ten vydech se uz nak vyresi takze jak zaza napsal ze ta hnusna trubka tam bejt nemusi tak to jsem rad a asi pujdu do akce. Jak to dopadlo napisu az to bude hotovy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze moje plany jsou v ohrozeni protoze jsem se dozvedel ze zadnej servis nechce nic mit s motorama monoblock a tan zrovna mam.

Ted k veci. Po namontovani sport. filtru je potreba seridit karburator a to je kamen urazu protoze nevim co a jak s tim. Proste nikdo to nechce udelat a ja tomu nerozumim takze prosim nevite nekdo jak na to??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sou kecy!!!!!

Karburatorum, bys mel seridit maximalne bohatost smesi, ale tu ja serizuju stejne bez napojenyho sani (protoze bych se tam jinak nedostal), takze mi to prijde jako blba frajerina serizovat je po takovyhle uprave. A to jeste na starej, ktery jsou uz tak vykloktany jako svina :)

Na serizovani se vykasli. No a s tema monoblokama je to jasny. To uz jsem tu taky jednou psal. Kdyz jsem chtel opravit prevodovku, tak mi v ProBullu rekli, abych skocil do Peugeotu poprosit o planky a kdyz mi je nebudou chtit dat, tak jim mam POHROZIT, ze ho jinak dam opravit k nim :D :D :D Oni se pak leknou a daji ti co chces. ... Jeste to musim jit zkusit, ale fungovat by to mohlo!!!

Makovice

PS: To serizeni je jednoduchy. Najdi sroubek bohatosti smesi a pomalu s nim otacej dokud nechytne motor nejvyssi mozny otacky. To je cely. Na nejakym srazu ti to muzu ukazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak kdyz se da primej filtr tak staci zvetsit bohatost pac ten filtr ma mensi odpor a nasavas vic vyduchu

taky se ten karbec pretryskovava, ale mam pocit ze sehnat sadu trysek, vzdusniku a nekoho kdo vi jak to nastavit na peugeota bude asi problem

to pretryskovani samo neni nutne spis se hodi pokud je na tom motoru vic uprav :)

s tema monoblokama ste me nepotesili mam taky jeden :( no ale uz sem poridil motor i s prevodovkou 1.4 serie TU tak doufam ze ho tam dostanu

a navic stejne nemam servisy rad akorat delaj chytry a snazej se cloveka oskubat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si preju taky hoodne stesti :)

sem to asi podcenil s tim ze to pude samo zatim vim ze me minimalne jeden drzak chybi a jeden prebejva takze ho budu muset vyrezat nekde na vrakaci spolu se svazkem elektriky a el pumpou na benzin a jeste necim

planuju s tim zacit na jare az bude teplejc pac ted mam v garazi zavodaka nemam jine auto na jezdeni do prace a na jare budu moct jezdit na motorce

a jeste predtim me ceka GO zadni napravy (boucha) :mad:

ale neboj sem vybaven digitakem a budu delat dokumentaci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...