Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

štyri100piata by navy - Low Clean Angels fKoži takmer Black


NAVY1

Recommended Posts

Tak som sa konečne aj je dostal k tomu, že si tu zriadim garáž pre moje autí. Tým je piškot 405 z 92ého a naftovým srdiečkom pod kapotou. Autíčko to síce nie je najnovšie ani najrýchlejšie ale kedže pred tým som jazdil len eMBéčky tak som si každopádne polepšil.. :P Autíčko je to celkom spolahlivé, s velmi príjemnou spotrebou a o to aby bolo aj pekné, teda podla mojho vkusu, sa už postarám. Ale všetko chce svoj čas...

A ešte jedna vec, ospravedlnte prosím zníženú kvalitu obrazu, chyba nie je vo vašom prijimači....väčšinou fotené mobilom, ale neskor sa to zlepší.. :)

Autí dnes už vyzerá málinko inak ale začnem pekne od začiatku:

Bol november 2007 ked sa mi naskytla príležitost kúpit peugeot 405 a kedže som bol už nejaký ten týžden bez auta tak som si povedal, že prečo nie, vzal som hotovosť a vyrazil pre autíčko.

DSC07828.jpgDSC07830.jpg

[upravil dne 29/5/10 NAVY1]

[upravil dne 1/6/10 NAVY1]

[upravil dne 6/6/10 NAVY1]

[upravil dne 12/8/10 NAVY1]

[upravil dne 1/9/10 NAVY1]

[upravil dne 21/9/10 od NAVY1]

[upravil dne 25/10/10 od NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvým väčším počinom čo sa vzhladu týka bol nákup a osadenie nových kolečiek

DEZENT V 6,5 x 15

DSC08392.jpg

pneu BFGoodrich G-Force Profiler 195/50 R15..pekné gumy, nie?!

DSC08390.jpg

..už pokope..

DSC08874.jpg

..už sa na tom pracuje..

DSC08394.jpg

..hotoovoo..

DSC08395.jpg

[upravil dne 28/5/10 NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predný nárazník bol pochroumaný už ked som to kupoval, aj ta chrom lišta z neho nikde, tak som sa rozhodol pre repas fungl novým kusom, za 32e no nekup to..

potom som tiež zisti prečo bol taký pochroumaný a sedel ako sedel..odkaz pre ex-majitela :bacha:bacha

DSC09130.jpgDSC09125.jpg

aj nová výztuha nárazníka..aach to foto:nevim

DSC09131.jpgDSC09135.jpg

..hotovo, myslím že sa to podarilo a vyzerá to lepšie než predtým, naživo určite:super

DSC09165.jpgDSC09144.jpg

pekná práca...ale ti dvere by potrebovali šikovného lakýrníka..

DSC09230.jpg

[upravil dne 29/5/10 NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fotkách čo tu mám vyššie je vidieť, že ja som mal lišty len také gumenné, akoby uni. takže neviem ako je to s inými ale myslím, že tam nejaké diery sú. ja som mal dierku iba jednu, na konci zazných dverí, na lavej aj pravej strane auta. ani neviem aký tam má význam..ale ja až za vnútorným lemom karosérie takže do interieru tade neprší, tak tam ostala.

inak lišty boli len nalepené takže mi na to stačila len teplovzdušná pištol, technický benzín a hrubá sila..:D a nápisy vzadu to isté.

DSC00231.jpgDSC00235.jpg

DSC00233.jpgDSC00234.jpg

[upravil dne 29/5/10 NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra ten tvůj vágen vypadá bez těch lišt velice dobře. já je mám takové už divné dopraskané a přemýšlím že je taky sundám. jen se bojím že tam budou dírky protože já v nich mám tu chromovou lištu:myslim

a ty tvoje lišty byly z gumy nebo z čeho???

[upravil dne 29/5/10 Kloub]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obhliadka...keby to nebola dodávka ale len dáky osobák tak by to bolo lepšie...takto si to odnieslo zadné čelo, 2x zadé svetlá, nárazník, veko kufra, pravý zadný blatník + C stĺpik a zvlnila sa aj strecha...:grr:fnuk:bacha

DSC04021.jpgDSC04020.jpg

DSC04024.jpgDSC04022.jpg

[upravil dne 29/5/10 NAVY1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...