Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Placení členského poplatku ze Slovenska-Již umožněno!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak po menší odmlce se nám povedlo to co jsme dlouho slibovali a na co spousta lidí čeká a to je placení řádného členství ze Slovenska tak aby to obě strany bolelo co nejmíň . Poplatek za transakci je jako u mateřské banky každého.

Jednoduchý návod ZDE

Děkujeme všem za trpělivost. Na rozšíření partnerů na Slovenskou republiku pracujeme.-edit 14.7.2010 Máme prvního partnera klubu pro Slovenské členy

Autokelly Slovakia - zde

Vaše Vedení klubu.

[upravil dne 20/3/10 Pe.Tr]

[upravil dne 14/7/10 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak, a dnes som to vyplatil už konečne aj ja. Do dvoch až troch dní by malo prísť 15,50€ na účet.

Slečna alebo pani v banke najskôr pýtala ešte aj nejaký svift alebo swift kód, tak som volal pastorkovi a potom on mne naspäť keď mi ho zistil a nakoniec zistila, že ho nebolo treba.:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak po menší odmlce se nám povedlo to co jsme dlouho slibovali a na co spousta lidí čeká a to je placení řádného členství ze Slovenska tak aby to obě strany bolelo co nejmíň . Poplatek za transakci je jako u mateřské banky každého.

Jednoduchý návod ZDE

Děkujeme všem za trpělivost. Na rozšíření partnerů na Slovenskou republiku pracujeme.

Vaše Vedení klubu.

[upravil dne 20/3/10 Pe.Tr]

:super:papa:super a uz som to aj vyuzil:roker

a bude ku kartičke aj nejaká nálepočka?:mad::roll

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Aha, tak to jsem to pobral asi špatně - myslel jsem, že jde o nálepku s vyznačeným rokem, kterou se dřív prodlužovalo členství na kartičce (a kartička se vydávala jen jednou, nebo aspoň do té doby, než příslušný soukmenovec změnil SPZ a musela se nová vydat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...