Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novy techničaky v SR


stvrto.14

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Aj ja, pocul som ze niekedy v juni, uz som pocul aj september a dokonca aj maj... musime sa nechat prekvapit, som zvedavy ci bude povinna vymena a ako to bude prebiehat, isto vznikne chaos:roll

...keby tam boli vsetky odporucane rozmery vyrobcom, to by bola nadhera uplne najvacsia, ale zas teraz som bol na prepise a fizli mali v PC pre 406 iba 15\", este mi to aj zle prepisali, dobre ze som si to kontroloval a hned dal opravit, sa na to dival asi 5 minut, uplne nechapal:nevim

[upravil dne 22/2/10 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

pani a ako to bude s tym technicakom v zahranici? staci mi ta cipova karta alebo pre istotu aj papier brat? napriklad mam auto na SK znackach ale zijem v prahe, takze viac najazdim v CZ ako v SK... a v lete ideme do BG a to bude este horsie :-D nevie niekto o tom nieco?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplne stebou súhlasím. Naposledy keď ma zastavili a pindali na stav TP som im povedal, že je to ich vizitka. Však keď im ho podávam je v poriadku a to že oni sami ho nevedia otvoriť a potom poskladať je ich problém. Oni (radový policajti) zato však nemôžu. No pohoršenie nás vodičov musia trpko akceptovať. Nový TP bude určite lepší. \"asi sa zbadali akú hovadinu zaviedli\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepáčte za :xvul .

Kam ideš do BG a akou cestou?

Už si tam išiel autom?

Původně zaslal: Micky99

pani a ako to bude s tym technicakom v zahranici? staci mi ta cipova karta alebo pre istotu aj papier brat? napriklad mam auto na SK znackach ale zijem v prahe, takze viac najazdim v CZ ako v SK... a v lete ideme do BG a to bude este horsie :-D nevie niekto o tom nieco?

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PEUGEOTIK307

tak ideme do Varny. Ideme trasou cez rumunsko:

Ale ked dorazime tak prve dva tri dni budeme v Targovisty a potom tam nechavam auto a idem do Varny.

Autom som este nesiel do bulharska. vlastne autom som este nesiel viac ako 500km narac :mad:

Takze som zvedavy. a trasu mam naplanovanu asi takto:

Vyrazime zo slovenska: Sala - Komarno, potom na dialnicu cez Budapest - Szeged - hranice do rumunska cez Nagylak a a v rumunsku okolo Arad - Deva - Ramnicu Valcea - Pitesti - Bukurest - Ruse /hranice s bulharskom/. Tuto trasu suprovo najde maps.google. ale prechod medzi hranicami nie - blbo su pospajane cesty.

chystas sa do BG? no viac aut lepsia a bezpecnejsia cesta :-)

Si myslim ze sa oplati aj toto prestudovat pred cestou - aspon su tam dost dobre info a je tam aj cesta do rumunska a na co si dat pozor tam..http://cestujte.sweb.cz/bulharsko.htm

tak isto aj cesta cez srbsko.. proste dost info

[upravil dne 31/5/10 Micky99]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenník vydania osvedčení:

a) Vydanie osvedčenia o evidencii časti I alebo časti II alebo technického osvedčenia vozidla, ak nejde o úkon spoplatňovaný podľa inej položky sadzobníka: 6 eur

b) Vydanie osvedčenia o evidencii časti I alebo časti II alebo technického osvedčenia vozidla za zničené, stratené, odcudzené alebo poškodené osvedčenie: 10 eur

c) Vykonanie zmeny alebo zmien v osvedčení o evidencii časti I alebo časti II alebo v technickom osvedčení vozidla: 6 eur

d) Podanie žiadosti výrobcu alebo zástupcu výrobcu o vydanie súhlasu na vydanie duplikátu osvedčenia o evidencii časti II alebo technického osvedčenia vozidla, a to za každý duplikát osvedčenia o evidencii časti II alebo technického osvedčenia vozidla, o ktorý žiada: 5 eur

e) Vydanie osvedčenia o evidencii časti I urýchlene do dvoch pracovných dní na výslovnú žiadosť poplatníka: 24 eur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...