Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LED světla pro denní svícení


Keml

Recommended Posts

Zapojení světel a ostatní mám vyřešený, jen mám problém s umístěním.Mám starý model 406 a chci světla umístit stejně jako na fotce od honzy406, ale u světel co se mi líbí mě nevychází nejmenší rozestup 50 cm. Mám to o něco míň .Tak nevím,bylo by možné je dát ještě místo záslepek mlhovek , nebo přispůsobit záslepky ,ale to se mi právě moc nechce moc řezat v nárazníku.

[upravil dne 14.7.09 Keml]

post-0-14109608280539_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moc se kontroluje to kde to je namontované. třeba na STK. 406 old.. Ideální je asi místo v kraji spoileru, ale ani to neni přesně předpisové.. kraj otvoru je od obrysu auta víc než 40 cm ( naměřil jsem cca 44cm ) a minimální rozteč je na hraně taky .. světýlka můžou být max 13 cm ( prodávaj se 12, takže to se dá dodržet ) ostatní 13 a víc cm velké už splňovat taky nebudou ..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsou podobná jako mám já! kam je budeš dávat? Ať proměřuji, jak proměřuji, tak nevím kam s nima :-)

Jinak u mě se věc má tak, že jsem je měl dříve v nárazníku viz. 2 příspěvky výše zapuštěné, ale to představovalo udělat díry do nárazníku a upravovat ten obří černý plast pod nárazníkem (absorbér či co) a držáky na origo mlhovky vadili taky :-(

Nárazník mám od jedné paní nabouraný a sehnal jsem nový no a než půjdu na lak, tak bych potřeboval vymyslet kam s tím :-)

Nemáte někdo nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...