Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW


AKCZ

Recommended Posts

  • O 1 rok později...
  • O 3 roky později...

@radim.1008 se jiste omlouva @Radek Hurvajz za probdelou noc :D

Jen jsem Radimovi vypravel letosni story z technicke, jak po 10ti letech jezdeni na STK me vratili protokol se zavadou typu B a poznamkou "sportovni podvozek vpredu i vzadu - neni zapsano v TP". Kdyz jsem se ptal technika co s tim, odpovedel s usmevem
a samozrejmosti "Nechte si ho zapsat do TP, je to jen na Vas".
Kdyz jsem za tyden a kousek prijel se zapisem v TP, tak jeho prvni slova s velmi prekvapenym vyrazem a skoro zdesenym hlasem "Jak se Vam to podarilo zapsat???" Co si o tom pak myslet, kdyz technik radi neco, co ani sam neocekava. Nehlede na to, ze jsem se dozvedel ruzna mala tajemstvi o svem aute jako netesnici klima (ktera funguje uz 15let), kapajici servo (nikde ani kapka) a zkorodovana ramena (pocitam aby bylo jeste neco zapsaneho i v Acku). To je tak v kostce zhruba cele :)

Tak dobrou noc @Radek Hurvajz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 ono tech hlasek bylo dost a dost, ale jak rikas, tahle taky nemela chybu :D To si takhle jednou reknes, ze odrezes kus pistnice a navaris zpet (jinak nevim, jak to ten technik myslel, krom toho, ze nemel vubec povedomi o torzni naprave).

PS: V TP by melo byt zapsane to, co meni parametry vozidla. Tzn. pokud se nezmeni nostnost jimymi pruzinami, pak neni duvod zapisu. Pokud se zmeni napr. vyska vozidla, pak duvod je. Ale ve vysledku je to lidova tvorivost kazdeho (nejen) technika na STK. Bohuzel jsou veci, na ktere ma kazdy jiny nazor a jinak si je vylozi (po svem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstate ano (je to obdobne jako u zapisu kol) napr. certifikace (TUV), protokol z kontroly technika typu "K" (Dekra), ale v prvopocatku si zjisti na samotnem urade s rozsirenou pusobnosti, jake doklady pozaduji pro zapis do TP a podle toho se pak musis zaridit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu,tak by se mohlo založit vlákno na téma "Absurdity STK". :myslim

Už jsem to tady někde psal, že jsem měl problém s nálepkami ze srazů vylepené na levém zadním okně na mém cécéčku. Zapsali mi to jako vážnou závadu a na poprvé jsem neprošel. Přitom už jsem v minulosti třikrát na jiných STK bez problémů prošel, což mi ten samý technik potvrdil, že to mají zapsáno v databázi. Prý cestující na zadních sedadlech nebudou mít výhled. Tak jsem tomu technikovi říkal ať si sedne na zadní sedadlo za mne, že ho rád svezu, což samozřejmě odmítnul, protože se tam nikdo nevejde. Tak jsem mu navrhnul, že si sundám střechu a okna a že to nebude vidět, ale říkal, že auto musí být nafoceno i se střechou, což chápu. Ale prý když si ty samolepky sundám,tak mi tu STK nechá. Já mu navrhnul ať to udělá on, ale bez poškození,tak zkusil tu z 50. srazu, která "tekla" a šlo mu to špatně,tak jsem mu řekl že si to udělám sám doma,tak mi tu STK udělal za 10 Kč. Vím že je to nefér, ale lhal jsem mu a samolepky na autě zůstaly. :papa

 

IMG_20200127_154924.thumb.jpg.a7291f8ead883bda103123fa17ed3d89.jpg

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu asi neni co dodat.. 🤦‍♂️ Snad mozna jen od te doby, co se to foti, se muzou bat cehokoli co je na fotce videt. A jestli si neni technik jistej v kramflecich, ze to muze pustit, pak zvnikaj takovy situace. Ad absurdum ve vysledku neni dulezity tolik technicky stav jako vzhled. Nemluve o tom, kdyz natrefis na debila 😶

Upraveno uživatelem AKCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 10. 6. 2020 at 11:55, Pepito napsal:

Jak to tady čtu,tak by se mohlo založit vlákno na téma "Absurdity STK". :myslim

Už jsem to tady někde psal, že jsem měl problém s nálepkami ze srazů vylepené na levém zadním okně na mém cécéčku. Zapsali mi to jako vážnou závadu a na poprvé jsem neprošel. Přitom už jsem v minulosti třikrát na jiných STK bez problémů prošel, což mi ten samý technik potvrdil, že to mají zapsáno v databázi. Prý cestující na zadních sedadlech nebudou mít výhled. Tak jsem tomu technikovi říkal ať si sedne na zadní sedadlo za mne, že ho rád svezu, což samozřejmě odmítnul, protože se tam nikdo nevejde. Tak jsem mu navrhnul, že si sundám střechu a okna a že to nebude vidět, ale říkal, že auto musí být nafoceno i se střechou, což chápu. Ale prý když si ty samolepky sundám,tak mi tu STK nechá. Já mu navrhnul ať to udělá on, ale bez poškození,tak zkusil tu z 50. srazu, která "tekla" a šlo mu to špatně,tak jsem mu řekl že si to udělám sám doma,tak mi tu STK udělal za 10 Kč. Vím že je to nefér, ale lhal jsem mu a samolepky na autě zůstaly. :papa

 

 

Se nediv, na zasklení auta tohle nemá co dělat, není to žádná absurdita, cca měsíc zpět vedle u němců, nás odlapila hlídka, kolega tam dal 100 éček byl rád, že se dalo jet dále. 

Upraveno uživatelem brixtr
odstraněn obrázek z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...