Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrál


xVlasta

Recommended Posts

Cau všichni, mam nasledujici problem, central mi funguje ok, az na problem na dverich u spolujezdce. pokud otevru dvere u spolujezdce z venku nebo ze vnitr, tak se zacnou odemykat a opakovane zamykat, po opakovanem chyceni za klicku to prestane, ze by tam byl nejaky kratas ?? Nemate nekdo nejakou zkusenost, moc se mi do toho nechce to rozdelavat, nemam s tim zadny zkusenosti, mozna se tam jen neco seklo...a nechtel by jsem s tim jezdit hned do servisu....

Diky cau Vlasta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Makovice - to ti nejspis odesel motorek (me to dela to same)... a nedela ti to hlavne kdyz je zima nebo chladno?

BTW: pasuje tam motorek z felicie nebo favorita a je mnohem lepsi, nez orig. Peu a stoji kolem 300,- Max 350,-, takze jasna volba..... Ja sam uz jeden mam a planuju ted druhy k tomu spolujezdcovi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych jeste jeden typ. Kdyz se mi spalil motorek VALEO, tak jsem se do neho podival. Na tom se neda nic zkazit a kdyz jsem rozrizl obal, zjistil jsem, ze je motorek KO. Sel jsem do modelare a koupil jsem naprosto stejny jak tvarem, tak ozubenym koleckem, ale i vyrobcem /MADE IN HONCONG/. Je to motorek do auticek na autodrahu a stoji cca 50Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám namontovanou celou sadu univerzálního centrálního zamykání z favoryta a jsem maximálně spokojenej. Jenom jednou jsem musel seřídit táhlo k motorku ve dveřích u řidiče. Ono totiž ty motorky, co jsou v předních dveřích mají v sobě spínače, které ovládají všechny ostatní motorky centrálu. Občas se stane že se při odemykání dveří nepřesune motorek až na kontakt který je uvnitř toho motorku a tím se neotevřou ostatní dveře. Seřídit se samozřejmě nechá, ale nedá se to udělat bez rozebrání dveří. To že se dveře opkovaně zamykaj a odemykaj když se veme za kliku asi bude ten zkrat na motorku, ale stejně bych se nejdříve podíval na to seřízení. Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...