Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

asi tak :potlesk, taky nějak nechápu, proč někdo řeší parkování jiných, když je dokola místa tři pipiny, no a ještě to fotit :mrk--tohle už vážně považuju za úchylku

jinak, ti maníci z džípů by zasloužili kopanec do rozkroku

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parizov: To video je super právě  tom, že dokazuje mojí teorii pečlivosti.. 15 minut parkuje... - ale nakonec je to zaparkovaný krásně.. :D chlap by to po dvou minutách nechal vytrčený a šel pryč... :D - jó, všichni samozřejmě né... - ale jako ten boj tady bude pořát - ženská/chlap za volantem... :) a já řikám, že holky nejsou nejrychlejší a nejlepší, ale určitě pečlivý...

Jinak zvládám jednou rukou parkovat z místa spolujezdce napravo i nalevo i do oblouků na první dobrou... :D je to zábavný umět to líp jak šéf... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, já ženy považuji jako dobré řidiče. Mají dobrou předvídavost a dobře zvládají situace. Ostatně když mohou řídit kamion, autobus, vlak, stíhačku ... a mnohdy lépe než chlap.  :super

Ale tu pečlivost nebudeme rozebírat, že ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 4. 2017 at 13:05, Míla72 napsal:

Náhodou, já ženy považuji jako dobré řidiče. Mají dobrou předvídavost a dobře zvládají situace. Ostatně když mohou řídit kamion, autobus, vlak, stíhačku ... a mnohdy lépe než chlap.  :super

Ale tu pečlivost nebudeme rozebírat, že ne? :)

Kdybych si tohle přečetl včera před tím, než jsem viděl na YT pár kompilací videí, jak dobré a předvídatelné řidičky klidně i 5x objedou stojan na pumpě a stále mají benz. otvor na opačné straně a nebo rovnou při tankování se rozjedou a mají to (jak se tak lidově říká) v číči. Tak bych tomu i věřil. Ne jako na obranu 99% procent toho bylo z Ruska nebo Ukrajiny. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako uplně mu rozumim :D Sem zvědavá jak chudák odjede.... Do tý ulice před ním se vejde sotva osobák.. A zadek má v téčkový křižovatce, kde by musel jedině do zákazu jednosměrky... Jestli byl fakt ožralej jak Dán nevím... :)

image.jpg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo.... a pak jeste xxxx nadavaj kdyz tam nekdo stoji bez karticky....

20170415_160212.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Slušněji, dík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 4. 2017 at 10:06, Milan+ napsal:

Copak říkal, že ho fotíš? 

Nerikal nic ale blbe cumel. Ani se neumel omluvit ze nekomu stoji ve vratech a ten dotycny nemuze vyjet.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Saturday, April 29, 2017 at 9:15, Scratch napsal:

Jojo.... a pak jeste xxxx nadavaj kdyz tam nekdo stoji bez karticky...

Peto slusneji to jde.... ale kdyz me nekdo v pokecu ve vlakne o letnich pneu oslovi "ymidz pyco" ci jak a delate ze to nevidite, tak jsem si rekl ze to tu jaksi povolilo. A ono asi ne.... ale jak kde a kdo.

edit: bez citace obrázků.. díky, Béďa

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Schreek napsal:

Ajeje, už je to tu zas... :roll  To bylo úplně v jiném kontextu a jinak použito, rozhodně ne jako nadávka, takže mi to nevadilo a neviděl jsem důvod to řešit resp. hlásit... 

Priste si dam pozor na lepsi kontext :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...