Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Rozpery na 306?


Guest DD

Recommended Posts

Diky :), kola jsem s tim uz koupil, jsou to Musketier 7x17 (vyrabi Postert), samozrejme s podlozkama (22 mm), byvaly svajc-majitel trosku tunil, ale jen opticky :). Rekl bych, ze mam mozna i trosku niz hozenej podvozek, porad pred sebou hrnu snih, resp. cokoliv vyssiho 6-7 cm nad silnici :).

Ted tam mam 15\" AEZ Icon5 se zimakama (bez podlozek) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, je to tak, 17\" s podlozkama. Mrkni se na http://www.dadriva.org/kfl/pix/p306, 1st phase nebo na http://www.dadriva.org/kfl/pix/p306/1st/DSC05569.JPG - je to detail kola.

Na zadku to nedre, mam serizlej blatnik, resp. takovou tu hranu, co zabiha zpet dovnitr ke kolum. Blatnik ma zkratka ostrou hranu.

Delal to Musketier ve Svajcu a takhle jsem to uz koupil. Vubec nevim, jaky maji ty kola ET, kazdopadne podlozky jsou tam 22 mm a kola nemaji prakticky zadny zalis, resp. stredovy naboj. Nekdo mi snad rikal, ze GTI-6 ma snad i trosku jinej tvar blatniku..

Pri opravdu hutnym zkoupnuti kastle se neco ozve, ale to bylo jen jednou. Jel jsem parkrat i ve 4 lidech po Praze a v pohode. Bud to tenkrat byly gumy nebo vyfuk :). Ted tam mam zimaky na 15\" a ty jsou v pohode, i kdyz maji ET15 a mam tam mit dle specifikace ET19.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to na GTI taky nedře a mám taky 205 a ani nemám upravený blatník. Ale stačí v podstatě jen vnitřní hranu opatrně zahnout ještě víc a vlastně ho přilisovat zevnitř k lemu (což asi udělali u té tvé). Problém může nastat s tím, že je zadní náprava natáčecí a když se sejde propružení a lehké natočení nápravy tak s naloženým autem to občas lehounce škrtá o rohy vnitřního plastu blatníku (blátiče). Ale myslím, že by to stačilo snížit podložky tak o 2mm a měli bychom to mít v pohodě. Jinak rozpěrná tyč se dá sehnat u jakékoliv tuningové firmy (např. CAT v Jeremiášově), ale já se jí trochu bojím, když bych to někde ?uknul, tak to tyč přenese i na druhou stranu a potom se musí rovnat celé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu rekl, tak nevim, jestli mam hranu priplaclou nebo urizlou. Ma to ale ostrou hranu a hned za plechem je i plast podbehu, takze asi urizlou.

Podvozek na 306 je jedna z veci, ktera me doted fascinuje .. a tesim se na leto, az to otestuju.

Ke CAT to mam asi tak 4 minuty :), tak se tam stavim. Rozpera je dobra vec, uvazuju o ni, i kdyz nevim, jestli to nejak pomuze u takhle uz ted tuhyho auticka :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi :)

No ja jsem se ptal primo na Peugeotu, pac jsem potreboval na 100% vedet, jestli mi tam ty 15\" elektrony ze 406 pujdou. A odpoved od PG jest:

\"Schválené pneu a ráfky: 195/55R15 na ráfku 6,00 J 15 ET 19\"

Tak teda 19 ;-) ... ale i s ET15 tam jdou v pohode ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo souhlas, mám na ní zimní kola ze 406, 195 55 15 a naprosto v pohodě. Jinak u 306 se ET uvádí od 15 do cca. 20, ale to už bych se bál, aby mi to nedrhlo o tlumiče. Rozpěrná tyč asi není k zahození, kór když auto bylo bourané zepředu. (a bohužel né zrovna málo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by robert

jo souhlas, mám na ní zimní kola ze 406, 195 55 15 a naprosto v pohodě. Jinak u 306 se ET uvádí od 15 do cca. 20, ale to už bych se bál, aby mi to nedrhlo o tlumiče. Rozpěrná tyč asi není k zahození, kór když auto bylo bourané zepředu. (a bohužel né zrovna málo)

To myslis kterou? Moji? :) Ta moc bouchla nebyla, vypadalo to desive, ale fakt nic strasnyho ;-). Kdyz budou mit nejakou peknou tycku, tak do ni asi pujdu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...