Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Benzínové hadičky - je to tak správně?


MJSytic

Recommended Posts

Tak jsem byl dnes u kámoše v Bohnicích (je to ten, od kterýho jsem jel na podzim a cestou jsem auto zbořil) a po cestě domů jsem zažil pár minut strachu - že by náhoda:myslim.

Vycouval jsem z parkoviště a asi po 200m mi přestalo je t auto. Motor běžel, ale na rychlost to nejelo. Najednou jsem začal cítit benzín, tak jsem setrvačnosti dojel ke kraji a tam okamžitě vypnul motor (kontrolka žádná nesvítila). Hned, jak jsem vylezl, jsem ucítil hrozný smrad benzínu a viděl jsem, jak se mi kouří od motoru. No myslel jsem, že je konec... Jak jsem přeběhl před auto, abych otevřel kapotu, tak jsem si všimnul že z auta něco vytéká. Otevřel jsem kapotu a ... Viz foto. (omlouvám se za kvalitu, první dvě foceno mobilem)

Prostě se rozpojily hadičky, co vedou od nádrže k motoru:o:bojim Obě byly vypadlý z těch držáků a jednabyla rozpojená a druhá držela jen silou vůle. Vůbec nechápu, jak se tohle může stát. Vše jsem tedy zapojil. Chvilku počkal, až se odpaří vylitý benzín a znovu jsem auto natočil. Hadičky drží a vše se zdá být OK. 10km cesta domů proběhla bez problémů. Teď jen nevím, zda to tam mám správně, nebo mi tam něco chybí, Nějaké pojistky - svorky, co zabraňují rozpojení, nebo??? :(

post-0-14109599780322_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se na to koukal znovu a vypadá to, že opravdu nebyly úplně docvaknutý. Jak jsem to zkoumal, tak jsem zjistil, že to je takový ... No prostě na to, že tam vede benzín, tak je to dost \"nestabilní\". Teď jsem to trošku rozhýbal a je fakt, že to drží i na už dost silnej tah, ale pokud škubnu, tak se to rozpojí, jako by nic. Myslel jsem, že rozpojit by to mělo jít až po zmáčknutí těch pojistek ze stran :myslim No zatím to vypadá dobře, tak to nechám být a budu to kontrolovat. Pokud zjistím, že se to má tendenci povolovat-rozpojovat, tak něco vymyslím:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Takže pánové, moc dlouho mi to nevydrželo :grr:bojim Dnes kolem 21hod cesta z Kostelece do Brandýsa a na kraji Brandýsa už jsem zase \"čůral\", jak sviň a než jsem to díky smradu zjistil, tak mi odhadem uteklo tak 8-10l benzínu:(:grr:bacha

Myslel, jsem že ten sr*č rozkopu:grr Tentokrát byla rozpojená ta bílá. Zelená drží, jak přilepená. Tak jsem to zase vší silou zamačknul až to cvaklo. Teď, když s tím kvrdlám a tahám za to, tak to drží, jak přibitý:myslim Každopádně zítra to jdu zajistit tím drátem a bude klid.

Už toho mám vážně dost:nevim:bacha:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Takže pánové, moc dlouho mi to nevydrželo :grr:bojim Dnes kolem 21hod cesta z Kostelece do Brandýsa a na kraji Brandýsa už jsem zase \"čůral\", jak sviň a než jsem to díky smradu zjistil, tak mi odhadem uteklo tak 8-10l benzínu:(:grr:bacha

Myslel, jsem že ten sr*č rozkopu:grr Tentokrát byla rozpojená ta bílá. Zelená drží, jak přilepená. Tak jsem to zase vší silou zamačknul až to cvaklo. Teď, když s tím kvrdlám a tahám za to, tak to drží, jak přibitý:myslim Každopádně zítra to jdu zajistit tím drátem a bude klid.

Už toho mám vážně dost:nevim:bacha:aut

stahni to izolackou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...