Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarní sraz na Seči 1.-4.5.2008 - naložíme hermelíny? NALOŽÍME!


Guest minimaxa

Recommended Posts

Přátelé gurmáni, peugeoťáci, vážení kamarádi, rád bych navázal na tradici soutěže o nejchutnější nakládaný HERMELÍN dovezený na buď na květnový nebo šebetovský sraz, tak jak tomu bývávalo v předchozích letech.

PROTO VYHLAŠUJI SOUTĚŽ O NEJCHUTNĚJŠÍ SEČSKÝ NALOŽENÝ HERMELÍN.

Prosím profesionálky v pořádání této soutěže Netopku a Aku aby neprodleně nabídly mé osobě pomoc při pořádání této akce :D:papa

Pravidla: každý účastník soutěže naloží přiměřené množství hermelínů podle libovolného receptu. účastník je povinen dovézt si sebou na sraz plastové náčiní potřebné pro ochutnávku hermelínú - tácky, vidličky, nože atd. a zároveń přiměřené množství pečiva vhodného ke konzumaci této pochutiny. Porota složená z významných gurmánů a ochutnávačů tohoto klubu posoudí chuť a konzistenci hermelínů a vyhodnotí nejlepšího nakládače který bude po právu odměněn hodnotnou cenou :mrk

Zájemci prosím o zaslání přihlášky buď na můj email nebo U2U :papa

[upravil dne 22/4/08 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johohóó ... já jsem jednoznačně PRO, aybset o5 naložili ... Ty miniho jsem neměl megadlouho (asi od tý doby, co nejezdil na srazy ... :P) a docela se mně po nich stýskalo ... :D:D Takže tímto si zamlouvám jednu porci pro taťku Neona, Adél raději nic, páč nevím, co by tomu řekl Kryštof ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Medved: o to se nemusis bat :) nejde ani tak o to jestli, ale spis kdy.... nechtel jsem ze souteze vyloucit ty, co prijedou jen na vikend, ale asi bude lepsi udelat to radeji drive, nez pozdeji ( i kvuli skladovani :) )

co se tedy tyka souteze, vyhovuje ucastnikum patek pozde odpoledne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...