Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3 dotazy ohledně 407edmy


nanux

Recommended Posts

Ahoj všichni,

mohl by mi prosím někdo poradit s těmito 3 otázkami?

  • Kde bych mohl sehnat manuál v el. podobě? Zaregistroval jsem se do public.serviceboxu na peugeot.com, nicméně tam se to dá jen prohlížet, ne celé stáhnout...
  • Kde bych mohl sehnat CD s jazyky do multifunkčního displeje? Mám tam nastavenu němčinu a při pokusu o změnu to po mě chce CD...
  • Předchozí majitel si nedopřál potěšení z xenonů a mě by zajímalo, jaký je Váš názor na nástavbovou sadu u tohoto modelu...

Díky za každý příspěvek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

to pbryksi: Mno to by bylo super, odkud jsi? Jinak já navigaci nemám, ale něco málo i s odkazy je tady:

http://www.peugeot-club.com/topic/22792-co-do-zadu-do-plata-ovaly-abo-basy/

Zdravím !!!!!!!!!!!!!!!!Prosím také o jedno CD - nechci to zadarmo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:super:super:super

Předem díky Pepan:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Midar64

normálně jsem si to stáhnul, je to v pdf. a pak si to můžeš klidně i vytisknout, budeš to mít ve stejném tvaru a velikosti, jako je normální uživatelská příručka.

Jak normálně? :myslim Tak mi s tím trochu pomoz, prosím. Vyberu si tam karoserii, potom modelovej rok a pak už mi tam naskákaj různé podkapitoly... Ty máš tuhle příručku v el. podobě? Nechceš mi ji nasdílet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasdílel bych, ale nevím jak. Vyber si karosérii, model rok, podkapitolu, kterou chceš (asi tedy postupně všechny), a když se ti objeví už stránka z brožurky, tak klikneš vpravo nahoře( tam, kde je otevřená brožura, ne v Exploreru) na Save and copy a uložíš si tu stránku na disk a postupně si uložíš všechny, třeba to jde i jinak, ale já umím jen tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matuska

Pokud budeš osazovat xenonové výbojky do klasických reflektorů, tak PP možná bude hlásit spálené žárovky.

Nejsem si tím jistý na 100%, ale raději si to ověř.

...kabeláž pro napojení originální elektroinstalace... Moc o tom nevím, ale tohle by to mohlo vyřešit, hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...