Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

DOVOZ BELGIE


Guest Makkii

Recommended Posts

Cau vsem , vidim ze tu plno lidi dovazi P 407 z belgie , nezna nekdo TU ADRESU Z BELGIE???? byl by jsem moc vdecny , adresy typu www.mobile.de www.autoscout24.de znam , ale prej existuje i nejaka belgicka , dekuju mockrat za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, neznám místo, odkuď se auta z Belgie vozí, ale sám jsem koupil z internetového obchodu začátkem března 407 a jsem s ní nad míru spokojený. Vozí auta jen se servisní knížkou, po prvním majiteli a nebouraná. Nechal jsem si vše ověřit v autorizoveném servise a km i servisní kontroly souhlasí podle servisní knížky. Obchod dává i roční záruku na vážné závady. Je to www.deltaauto.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levnější... Musíš si dát bacha na to, aby jsi neušetřil na úkor kvality. Nemám zkušenost s dovozem z Belgie, ale znám pár lidí, co si auti dotáhli za dobrou cenu, ale vždy tam bylo něco špatně (buď mechanickej problém nebo HODNĚ přetočenej tach). Takže jestli jsi pro to už rozhodlej, dej si majzla :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká Belgie, je tam nejmenší riziko špatného stavu vozu. V drtivé vetšině mají všechny auta servisní knížky, jen mají vetšinou trochu více najeto, ale většinou jsou vše auta po 1. majiteli. V Belgii se jezdí po podstatně lepších silnicích než u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, silnice tam jsou dobrý a na to, že 407 nemá zrovna nejlepší podvozky je to určitě dobrá podmínka. Nicméně servisní knížka je dnes otázka pár stovek (je to trochu smutný) a s tím více najeto si musí člověk dát pozor - ikdyž to jde špatně. Nechci nic vymlouvat, sám jsem o té Belgii přemýšlel, ale vzhledem k tomu co jsem viděl u těch typů co si to odtamtud přivezli jsem od toho opustil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice pravda, že se servisními knížkami dělají různé podvody, ale u auta, které jsem koupil sedí vše podle servisní knížky. Jak jsem již dříve napsal, nechal jsem si auto prolustrovat v autorizovaném servise a vše sedí podle servisní knížky, navíc firma, která auta dováží dává roční záruku na vážné závady, mají to i ve všeobecných podmínkách v kupní smlouvě. Auta z Belgie jsou opravdu v drtivé většině v dobrém stavu, jen mají o něco více najeto, než u nás. Za to ale poctivých, stočené tachometry nemívají tak jako u nás. Mám takto dovezenou 407 z Belgie, nikde nejsou žádné pazvuky, nápravy nemlátí, prostě auto je v super stavu! Nechal jsem ho zkontrolovat v autorizovaném servise a skutečně bylo pravidelně servisované. Takže z mé strany je zatím naprostá spokojenost.:super

post-0-14109599785709_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...