Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cim ocistit lep na laku?


raydowe

Recommended Posts

prilepoval som ozdobnu listu na SPZ silnym lepidlom. Ked ho ale nanasate tak takmer vobec nelepi a neviete, ze ho mate napriklad na prstoch, je presvitne, a ja som si tak zapackal trochu priestor pod SPZ. po 48 hodinach ale drzi ako hluchy dvere. a packy sa zaprasili a je ich vidiet. ide to dole ale hodne tazko a bojim sa, aby som neposkodil lak. Existuje na to nejake rozpustadlo, co by zaroven neponicilo farbu a lak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

prilepoval som ozdobnu listu na SPZ silnym lepidlom. Ked ho ale nanasate tak takmer vobec nelepi a neviete, ze ho mate napriklad na prstoch, je presvitne, a ja som si tak zapackal trochu priestor pod SPZ. po 48 hodinach ale drzi ako hluchy dvere. a packy sa zaprasili a je ich vidiet. ide to dole ale hodne tazko a bojim sa, aby som neposkodil lak. Existuje na to nejake rozpustadlo, co by zaroven neponicilo farbu a lak?

Použiji k odpovědi příklad z dětství. Měl jsem Golfa 1 cabrio a na přední sklo mi vyteklo vteřinové lepidlo. Ale můj děda si věděl rady, jako vždy, byl to vážně koumák, vzal zubní pastu a sklíčko bylo zase jako nové:)

Nebo bych použil Tempo, to je taky brusné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

mám takový pocit že už je na oddělání skvrn po sekundovém lepidle pozdě. sice na to existuje rozpouštědlo ale to se aplikuje myslím do dvou hodin a stejně to rozpouští lak a myslím že i plasty. takže smolík

praveze to neni sekundove lepidlo. je to nejaky pattex cosi. prve sekundy takmer vobec nelepi, na spoje vtvaras tlak po dobu 48 hodin, a potom drzi ako dabel. na tom laku je taka umelina z toho, prstom to ide dat pomaly dole, ale skusil som sem, ci nenajdem nieco efektivnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ředidlo Ti múže poškodit lak pokud máš lak mladší jak cca 7 let.. Za tu dobu pořádně vytvrdne a ředidlem mu neublížíš.. Na to bych zkusil perchlorethylen.. Ale přečti si návod a nebo se zeptej v nějaký lakovně..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...