Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

senzor stěračů


vitak

Recommended Posts

Dobrý večer, koupil jsem ojetou 407, dovoz belgie, auto je naprosto v pořádku, nechal jsem si to zkontrolovat v autorizovaném servise. Jen nevím, jestli mám senzor stěračů, protože, když drobně prší, tak zapnu stěrače na auto a prodleva mezi setřením se nemění, ač třeba v tu chvíli přestane pršet úplně. Je možné, že senzor nemám nebo to může být závada? Výbava by měla být dynamic. nechci jet do servisu, abych tam nebyl za joudu, kterému nefunguje něco co neemá na voze. Děkuju za vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodleva setření by se měla měnit jen s přibívajícími srážkami. Pokud prší více (rychleji se jede), měla by být častější setření.

Moje zkušenost je taková, že někdy málo prší a stírá za hodně dlouho, někdy setře i \"skoro\" 2 x za sebou....asi záleží kolik je na senzoru vody. Je to dobrá věc, někdy to kombinuju s manuálním setřením :) když nesetře zrovna když já potřebuji. :);), tak že dám velice rychle ostřik předního skla (nestihne stříknout, ale setře). Ale pokud začne víc pršet, musí dojít ke skrácení prodlevy, ta zase reaguje dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...