Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Některé fotky ze srazu- lákadlo pro ostatní :D


Recommended Posts

Původně zaslal: Marlin

tech fotek zase neni tolik... a nejake velke rozliseni necekjete, max 800*600

No, ale foťák jsi měl v ruce téměř po celej sraz, když neberu jízdu za volantem. :D:aut No, doufám, že rozlišení bude větší. 800 x 600 je celkem nic na profi fotky. :myslim Na fórum dej klidně 800 x 600, ale mě osobně by jsi mohl poslat větší fotečky. :mad::roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

mno, stiflere ber to tak, jestli to budu uploadovat na clubove FTPko, atak je to trosku omezene. Samzrejme Jardovi budu davat fotkyve full verzi a nei problem se dohodnout i s tebou.

No, je mi to jasný, že nahrávat na ftpčko fotky o velikosti každý kolem 5 MB by bylo asi nesmysl. :D Ale určitě, pokud to budeš dávat Jardovi, tak se taky hlásim. ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Neon

:xvul

Zdefenestrujeme předsedu za tyto nejapné fórky ... :mrk:mrk:D:D:D:D

Zamyslel se někdo nad tím, jak asi může vypadat takový JAPNÝ fórek??? (tohle slovíčko mě už dlouho vrtá hlavou).

Předsedo předsedo, mě bys taky vyděsil, kdybych to vlákno nečetl odspoda:D:D:D :aut

Tohle byl dobře černej humor:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

Su asi pako, ale nenasel sem je.....kde ze je to mam hledat??????:myslim

Fotky jsou na clubovym ftp serveru: fpt.lioned.com

Návod, jak na clubový ftp je tady:

http://www.peugeot-club.com/topic/26582-regulace-palivoveho-cerpadla-hdi-–-stojim/

[upravil dne 11/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

tak kdyby nekdo nahodou chtel, tak fotky josu na clubovem FTPku.... a ne ze se na ne budete tvarit jak Neon :D

Jo, to se Marlin s Neonem pokoušeli udělat umělecké foto..no jako pozadí dobrý, ale toho uprostřed na tý fotce faaakt neznám:D To bude nějakej vochmelka z toho pivovaru..:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Neon

Marline, nech si to, jóóó?? :D

Bych chtěl vidět, jak by ses tvářil ty po 2hodinové cestě po okreskách po 4hodinách spánku, yo??:D:D:D

Hehe, ale večer Ti ta dálniční známka ani moc nevadila co:D

Příště pojede po dálnici už i ráno :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarajarda: když jsem viděl tu ceduli praha 101km, tak mě to nějak zlákalo a říkal jsem si, že to v nouti nějak ukecám ... prostě vidina toho, že budu brzo doma byla silnější, než strach z pokuty za jízdu bez DZ ...

Stifler: příště 100%, protože na 406tce je známka ... a jedna kochačka krajinou a ranní vstávání stačilo ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jarajarda: když jsem viděl tu ceduli praha 101km, tak mě to nějak zlákalo a říkal jsem si, že to v nouti nějak ukecám ... prostě vidina toho, že budu brzo doma byla silnější, než strach z pokuty za jízdu bez DZ ...

Stifler: příště 100%, protože na 406tce je známka ... a jedna kochačka krajinou a ranní vstávání stačilo ... ;)

No, tak Tě teda nenapráskáme no:D:D Ale tak jsi ropise alespoň naposled protáhnul..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...