Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Super - podekovani


Recommended Posts

Taky bych rád Jardovi poděkoval za SUPER sraz. Myslím, že na premiéru se mu to vydařilo na jednučku a možná i dokonce podtrženou!!!

1) orienťák se vydařil, trasa vedená pěknými cetsami a hezky protáhla účastníky po okolí (cca 65km) jen příště kdybys ho chtěl pořádat, tak bych ho nepatrně zkrátil, aby zbylo více času na pokec, nebo třeb místo toho dát více soutěží na parkovišti ... a problémy se sčítáním, jak poznamenal marlin ... se prostě stávají (DOUFÁM, ŽE SI NEMYSLÍTE, ŽE JSEM TO BRAL VÁŽNĚ ... :D)

2) restaurace objednána perfektní ... dobrý jídlo, obsluha a pro nás pražky především ceny ... ;)

3) sešla se opět dobrá banda lidí, a dokonce i dost pro mě neznámých :super gtakže jsem rád, že jsem poznal nové tváře

4) počasí se nakonec taky vydařilo, občas bylo dokonce spatřeno i sluníčko

5) marline, nezapomeň sem hodit fotky ... ;)

Prostě nelituju toho, že jsem se tam kodrcal 2 hodiny po okreskách - už bych to příště neudělal (zpět jsem to nakonec střihl přes dálnici:mad:) a příště, bude-li čas jedu (snad už jedeme) znova!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc rád že se Vám to nakonec líbilo, nevyšel sice pivovar, který byl původně v plánu, ale příjemnou změnou bylo Automuzeum, které bylo zdarma, vzhledem ke dni otevřených dveří v pivovaru Konrad ve Vratislavicích nad Nisou.

Dík patří panu Milanu Bumbovi, který tuto akci podpořil projednáním s ředitelem pivovaru, zajištěním šenku s obsluhou a také za jeho velice zajímavý výklad, kterého se nám dostalo při vstupu do muzea. Myslím, že si z toho Libereckého Peugeot-club srazu budeme moci u pivovaru Konrad udělat tradici :)

Další poděkování bych směřoval k autoškole pana Jana Havlíka, který nám zapůjčil svou pronajímanou plochu u Tip-Sport areny Liberec, kde jsme mohli uskutečnit slalom a focení a kam jsem přizval kamaráda Jana Hubičku s replikou Škody 130 RS, která byla příjemným zpestřením. (jako \"civilní\" vůz používá 106 1.1i 44kW, ale neměl čas na celou tuto akci, přislíbil účast na tom dalším:) ).

Za přípravu cen děkuji firmě JMMX v Jablonci nad Nisou, www.jmmx.cz a v neposlední řadě svým kamarádům a bráchovi, kteří mi pomohli s orientačním závodem a pravidelnostní jízdou do vrchu na Záskalí. (na bráchu jsem úplně zapomněl, jeli jsme s Vojtou už za vámi na Petřín, ale po dálnici, abychom tam byli dříve a oni chudáci stále čekali na Záskalí na další auta, která nejela:D )

A především děkuji vám za účast, skvělou atmosféru, za to že jsem poznal nové kamarády a že jsem uvítal na srazu zřejmě naposledy Neonova ropise..

Přátelé děkuji za vás, protože to není prostě jen o autech, ale je to o lidech, o dobré partě, kterou prostě jsme :potlesk

Těším se na další setkání zde v Liberci a rád uvítám i větší počet účastníků:)

A za ta drobná nedopatření se omlouvám, ale počítalo se to narychlo v autě a po celém dni jsme byli už všichni unaveni, tak se Vojta bohužel 2x upsal v počtu km, ale to se dá pochopit a hlavně mu děkuju za pomoc s přípravou itineráře. Jinak NEON opravdu neskončil poslední:D

Jarda

P.S. speciální poděkování patří Stiflerovi za zážitek z jízdy s jeho pilou 306....to auto rve asfalt.....a nestíhal jsem ani koukat na tachometr:D

[upravil dne 9/3/08 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

... nevyšel sice pivovar, který byl původně v plánu, ...

Nevadí, vyjde příště. Aspoň budeme moct začít hned v Konrádu s programem srazu. ;)

... Myslím, že si z toho Libereckého Peugeot-club srazu budeme moci u pivovaru Konrad udělat tradici :) ...

To by rozhodně chtělo. :super

...na bráchu jsem úplně zapomněl, jeli jsme s Vojtou už za vámi na Petřín, ale po dálnici, abychom tam byli dříve a oni chudáci stále čekali na Záskalí na další auta, která nejela:D ) ...

A my jsme si s Onim řikali, proč nejeli za náma, když jsme kolem nich potom projížděli...Jen na nás mávli a stáli tam dál. :D Tak jsem si řikal, že asi ještě na někoho čekaj.

...Těším se na další setkání zde v Liberci a rád uvítám i větší počet účastníků:) ...

Těším se též a mooooc. :super

...P.S. speciální poděkování patří Stiflerovi za zážitek z jízdy s jeho pilou 306....to auto rve asfalt.....a nestíhal jsem ani koukat na tachometr:D
Taky občas nestíhám koukat a řadit. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hlavne bych zapomnel podekovat stiflerovi za poskytnuti rezervniho kola,bez ktereho bych si den neuzil uplne na plno! jinak jako libereckej sraz tradici beru taky a tesim se na nejaky letni za pekneho a tepleho pocasi.........:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

a hlavne bych zapomnel podekovat stiflerovi za poskytnuti rezervniho kola,bez ktereho bych si den neuzil uplne na plno! jinak jako libereckej sraz tradici beru taky a tesim se na nejaky letni za pekneho a tepleho pocasi.........:papa:papa:papa

Není zač, rádo se stalo. :super Hlavně si příště nezapomeň zabalit místo svačiny do kufru pár rezervních kol. :D;):aut

Ale já určitě budu mít tu svou rezervu i příště. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srázek byl fajn, škoda že nevyšel ten pivovar, na to jsem se celkem těšil. Orienťák byl fajn, akorát příště musím jet jiným autem, s tou krabicí se nedá jezdit pořádně slalom :). Takže děkuji Jardovi a jeho pomocníkům za vydařenou akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: oni

a hlavne bych zapomnel podekovat stiflerovi za poskytnuti rezervniho kola,bez ktereho bych si den neuzil uplne na plno! jinak jako libereckej sraz tradici beru taky a tesim se na nejaky letni za pekneho a tepleho pocasi.........:papa:papa:papa

Není zač, rádo se stalo. :super Hlavně si příště nezapomeň zabalit místo svačiny do kufru pár rezervních kol. :D;):aut

Ale já určitě budu mít tu svou rezervu i příště. :D

ani nemluv,tak sem dneska s servisakem zjistil,ze se mi posral celej kord a ten mi propichal celou gumu,ze sem ji mel jako jehelnicek.... ale sehnal jsem takovy dojezdovky,ale aspon nejsem na plechacich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

ani nemluv,tak sem dneska s servisakem zjistil,ze se mi posral celej kord a ten mi propichal celou gumu,ze sem ji mel jako jehelnicek.... ale sehnal jsem takovy dojezdovky,ale aspon nejsem na plechacich!

To buď rád, že sis toho všiml včas a nerozletěla se ti guma za jízdy při cestě po dálnici na Liberec. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: oni

ani nemluv,tak sem dneska s servisakem zjistil,ze se mi posral celej kord a ten mi propichal celou gumu,ze sem ji mel jako jehelnicek.... ale sehnal jsem takovy dojezdovky,ale aspon nejsem na plechacich!

To buď rád, že sis toho všiml včas a nerozletěla se ti guma za jízdy při cestě po dálnici na Liberec. :roll

to mi povidej,akorat sem se ujistil,ze na gumach se setrit nema!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: oni

ani nemluv,tak sem dneska s servisakem zjistil,ze se mi posral celej kord a ten mi propichal celou gumu,ze sem ji mel jako jehelnicek.... ale sehnal jsem takovy dojezdovky,ale aspon nejsem na plechacich!

To buď rád, že sis toho všiml včas a nerozletěla se ti guma za jízdy při cestě po dálnici na Liberec. :roll

to mi povidej,akorat sem se ujistil,ze na gumach se setrit nema!!

To je svatá pravda, to je totiž Tvůj hlavní a jediný styk se silnicí..

Po té co jsem si málem na jedněch levných šmejdech 2x skoro rozbil hubu a auto, na gumách nešetřím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Srázek byl fajn, škoda že nevyšel ten pivovar, na to jsem se celkem těšil. Orienťák byl fajn, akorát příště musím jet jiným autem, s tou krabicí se nedá jezdit pořádně slalom :). Takže děkuji Jardovi a jeho pomocníkům za vydařenou akci.

No ale zase jsi zastoupil řadu krabicojdních Pažoutů:):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...