Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hlavice řadící páky


Lukas24

Recommended Posts

Zdravím všechny! Mám takový dotaz (pokud to tu je někde jinde rozebráno ,tak se omlouvám ,ale nenašel sem to!) ... Chci si na svém Peugeotu 207 vyměnit hlavici řadící páky za sportovní ... a zajímalo by mě jestli je originál šroubovací či naražený a jestli nemá s výměnou někdo zkušenost , protože mě to zaboha sundat nejde , řezat do toho nechci a jezdit kvůli tomu do servisu mi přijde také jako pošetilost! Předem děkuji za Vaše odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuju! Já sem to nikde nemoh najít! A ten obrázek je taky supr! Víš zkoušel sem s tím kroutit ,ale myslím že se to ani nehlo takže to bylo v podstatě jedno! Zkusím to tedy chytnout a vysunout pohybem směrem nahoru! Pokud sem to pochopil správně! Ještě by mě zajímalo jestli při takové manipulaci nemůžu tu převodovku nějak poškodit? Mám trochu strach používat velkou sílu!;) ... ale díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sme se nepochopili... já chci samozřejmě vyměnit horní hlavici na řadící páce! Myslel sem abych tu dolní kouli jak je v ní tyč nepoškodil , když budu nahoře rvát tu hlavici páky! Zase se to zkoušel ,ale nemůžu si pomoc ani když to rvu směrem nahoru nehne se to! Vždycky mi z toho málem praskne cévka!:mrk ... takže už fakt nevim jestli to mam nějak ořezat!:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím! Tak sem se do toho dnes pustil a zvítězilo násilí!;) ... ořezal sem původní hlavici nožem a pilkou a už tam mám novou , krásnou a sportovní!:super ... nicméně rada pro všechny měniče pák ... hlavice je skutečně naražená a hlavně je tam naražená tak , že pochybuju by šla odendat vytržením... na samotné tyči je totiž přidělaná umělohmotná krytka s drážkami a na tu je dána hlavice páky takovým způsobem , že jedině ořezat!Je to namáhavé , budete muset luxovat ,alr jak říkám výsledek stojí za to!:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukas24

Zdravím! Tak sem se do toho dnes pustil a zvítězilo násilí!;) ... ořezal sem původní hlavici nožem a pilkou a už tam mám novou , krásnou a sportovní!:super ... nicméně rada pro všechny měniče pák ... hlavice je skutečně naražená a hlavně je tam naražená tak , že pochybuju by šla odendat vytržením... na samotné tyči je totiž přidělaná umělohmotná krytka s drážkami a na tu je dána hlavice páky takovým způsobem , že jedině ořezat!Je to namáhavé , budete muset luxovat ,alr jak říkám výsledek stojí za to!:cool:

To sem rád že se povedlo , jen si rejpnu mi to sundavame bez ořezání , je to potřeba když montujem zamykaní zpátečky.:papa

Každopadně sem hod foto te sport koule:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ,ale na sundavání té hlavice už asi máš nějaký grif! To já už myslel , že zkolabuju takže řezání bylo pro mne jasná volba:D ... zatím pošlu fotku svého miláčka a zítra vyfotím tu hlavici ... (je to model kobra) ...

PS. Jak se vkládá obr. po moje jméno?:) ... nejak sem to nepochopil...Dík!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...