Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

UKRADENÁ MI16 - NAŠLA SE!


Maverick

Recommended Posts

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Mefisto86

Oddie,Bouhouš: Mě se tomu taky moc věřit nechce:nevim Tak nějak furt doufám, že se to auto někde zase objeví...:roll Kéž bych tak přišel domu a mazlík zase stál na parkovišti...:(

je to málopravděpodobné,ale slyšel jsem že jeden tak přišel o auto a našel jej o dvě ulice dál.Policie to odložila a když jim pak volal že si jej -auto našel tak se pomalu divily.

Holky se divily, jo? Tohle se stává naopak docela běžně, že jej najde majitel, takže pochybuju, že se holky nějak moc divily. Spší bych řekl, že to těm holkám bylo fuk, když už to měly odložené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Tak pokud si ho opatřil pro možnost A, tak doufám, že ho někde uvidim. Pokud pro možnost B tak si celkem solidně naběhl:D

Jednomu známému kdysi ukradli auto, v dost hrozném stavu. Nefunkční brzdy, pár věcí zničených... našlo se náhodou za tři týdny někde parkovat, s jiným číslem, pochopitelně. Brzdy opravené, pár věcí dodělaných, v kufru sada nářadí :) Alw taky to našel někdo známý, co si prostě všimnul... Jinak naposledy co tady někomu ukradli staré auto, tak jsme to chytli při odtahu měšťákama, protože to zloděj nechal stát někde kde se odtahovalo - docela sranda tehdy, já to auto viděl na měšťácké odtahovce co jela proti mě, tak jsem volal majiteli a ten za nimi vyrazil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

je to málopravděpodobné,ale slyšel jsem že jeden tak přišel o auto a našel jej o dvě ulice dál.Policie to odložila a když jim pak volal že si jej -auto našel tak se pomalu divily.

Kamarád doufal, že se jeho Škodovka už nenajde (byla za 5 tisíc), jenže tři dny před koncem lhůty ji našli !!!

To jsem se teda divil!

Původně zaslal: Fusion

Já bych pečlivě objel místní JZDčka a podobný areály, aspoň pro začátek.

A lesy a polní cesty, to je oblíbené místo, kam policie nezavítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak autí se našlo náhodou u hřiště SK Sparta Krč, zapíchnutý v zatáčce v křoví. Nabouraný nikde není, ale horší je to venitř. Poničenej tapec PP dveří, vyrvaná klávesnice imobilizero (v autě nenalezena) nefunkčí elektrika. Asi zmetci mysleli, že stačí spojit dráty imo a auťák nastartuje, ovšem to se spletli:P, takže po otočení klíčkem do jízdní polohy se krom kontrolky dobíjení nic nerozsvítí a nic se neděje. Z auťáku zmizela hromada věcí co jsem měl v kufru. Dále jsou pěkně poničený PP dveře okolo zámku:grr

Auto se našlo kolem čtvrtý odpoledne. Do pěti jsem řešil s policajtama co se z auta ztratilo apod. Pak jsme ho zapřáhli na lano a dotáhli domu na dvůr za vrata a na vrata jsem dal visací zámek:D a jako tarasnici jsem použil GeeLko:D Kolem šestý jsem dorazil na služebnu k sepsání protokolu, kde jsem byl asi až do devíti:o

Výsledná škoda na autě a na věcech co se ztratili je 25t:roker

Kéž by tak ještě chytli toho šmejda co miláškovi takhle ublížil:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...