Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Traktor


Guest M-A-X

Recommended Posts

Zdar lidi prosim vas nevite nekdo jakej mel puvodne v originale lak Zetor 25A??? Vim ze to sem trosku nepasuje ale nic sem nikde nenasel. Jo a jeste nevite nekdo jak moc je slozity tenhle stroj zapsat jako veterana???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám doma Z 25 K r.v 1954 a barvu má teda úplně stejnou jak ten poslední dole.Není krásně namalovaný jak ty dva vrchní protože to není veterán ale domácí pomocník nejlepší,nezmar největší za tu spotřebu.Mě by spíš zajímalo jestli ty nový stroje vydží co tato mašina.Jo a ta barva (skoro modrá) je zcela určitě origo protože jsem jich v tomto odstínu viděl již několik,ale tím netvrdím,že v jiných letech výroby nemohla být ta barva jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na veletrhu jsem vyděl tu zelenou ale tchán i známí měli modré!Dokud nedávali do traktorů elektroniku byli držáky teď se chodí opravovat do oraniska s notebookem!A výdrž do dalšího lísinku.:D:D:papa

[upravil dne 29/2/08 Majar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je lidi diky moc. Necekal sem takovej ohlas. Ten muj stroj je modro zelenej. Je pravda ze tyhle stary masiny vydrzi valit porad. Je to stejny jak s autama. Jeste nevite nekdo jak je to s prihlasenim na veteransky papiry??? Potrebuju s tim obcas prejet par kilaku po silnici a nerad bych prisel o papiry az mne chlupaty stopnou. Ted sou nejaky moc aktivni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, Zetor 25 ale i 50 je nesmrtelní dělník. Jezdí na všechno ale hlavně udělá moc práce. Taťka s ním dříve jezdil. Však se stačí zeptat někoho, kdo dělal v STS-ce a on hned poví, jakých barvách jezdili. Byli STS-ky, kde měly červení traktory a to včetně boudy. Jinak byli většinou zelení a modrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Budeš se muset obrátit na veteran klub!Kdysi ty papíry měli jen členové teď je prodávají!:papaAle jsou proně zvláštní pravidla!

[upravil dne 29/2/08 Majar]

staci podstoupit testaci, vozidlo musi byt zrenovovane podle originalu a projit schvalovaci komisi ... cela ta maskarada stoji kolem 2tis pro necleny klubu (alespon na motorky), uz ty pravidla trochu zmirnili... casem me to taky ceka :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...