Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koncový díl výfuku


Davidf

Recommended Posts

Chci se zeptat proč mají některé 306 konec výfuku zahnutý dole a jiné rovný.Mám hatchback 1.8-16v a mám ho zahnutý dolů,myslel jsem si,že tak to mají jen diesely:myslim?A jak se zbavit vody ve výfuku,může se navrtat třeba 3mm vrtákem dírka aby voda vytekla?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud to navrtas tak to zacne hodne brzo hnit az se tam udela dira a bude to na vyhozeni, voda by se mela odparit sama, pri kazde trosku delsi jizde, kdyz se vyfuk prohreje, to ohnuti trubky zavisi asi spis na vyrobci, na funkcnost to mit vliv nebude, u tech dieslu je to asi proto aby se saze tolik neusazovaly na zadni casti auta u benzinu je to podle me uplne fuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na svém autě dvojitou koncovku laděného výfuku zahnutou nahoru (nic proti vkusu bývalého majiteje, ale mě to příjde nevkusné, nepraktické a hlavně proti vyhlášce, ale má to příjemný zvuk) a voda se v něm nalézá při každém dešti nebo mytí. Podle vlastní zkušenosti můžu říct, že pára z výfuku jde přibližně do ujetí 4-5 Km a pak je to v pohodě. Ovšem ty první kilometry to vypadá jako by auto hořelo, jelikož to tvoří intenzivní mlhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Davidf

A jak se zbavit vody ve výfuku,může se navrtat třeba 3mm vrtákem dírka aby voda vytekla?:myslim

Vrtat určitě ne .... máš-li benzína neprojdeš emisema ... na 205ce jsem měl dírku tak 4mm v zadním tlumiči. Podle technika se tudy dostával falešnej luft a sonda ukazovala blbosti. Výměna opravdu pomohla.

Na vodu uvnitř jsou výfuky konstruované a není tam na závadu. Samozřejmě, že je třeba občas auto projet trochu dál a pořádně celý motor prohřát. Ostatně to určitě prospěje i celému motoru (odborně se tomu říká \"vyhnat pavouky\" :papa )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

a co mi říkali v servisu,tak z 1 litru spálenýho (projetýho) benzínu vylítá 1 litr vody.když je vejfuck studenej.když je ohřátej,tak se voda vypařuje

nemela osoba v servisu podivny vyraz ve tvari a skleneny pohled upreny do dali? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...