Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Radio PEUGEOT


Davy

Recommended Posts

Mam v automobilu radio PEUGEOT (nevim jestli je to Clarion nebo neco jineho). Autoradio je zakodovane a v Peugeotu mi nechteji pomoc. Jinak pokud je to Clarion tak v original serisu Clarion chteji 1000,-Kc. Pokud pri stratovani motoru podrzim na radiu tlacitko BND, tak radio normalne nabehne a cca 1minutu normalne hraje. Pote preskoci do zakodovaneho rezimu SECURITY. Mate s tim nejake zkusenosti? Nedalo by se to nejak prepojit? Diky za kazdou radu :D

peu_021.jpg

peu_022.jpg

[Editován dne 29/12/03 Davy]

http://www.mujweb.cz/www/davyking/Peugeot/peu_021.jpg

http://www.mujweb.cz/www/davyking/Peugeot/peu_022.jpg

[Editován dne 29/12/03 Davy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bylo rádio dávaný do nového auta, tak by tě měli v servisu vyhovět. Max cena, kterou jsem kdy v Peugeotu platil za zjištění kodu byly dvě kilča. Potřebuješ akorát číslo kastle. Pokud bylo dodělávaný během provozu auta, tak tě to v servisu neřeknou. Každopádně bych skusil některej jinej pežo?áckej servis. Určitě je někde na klubu kontakt na Peugeot Kalný, je s nimi tuším nějaká spolupráce. Rozkodovat radio umí plno lidí (kontakty jsou v Annonci) a ceny podle typu rádia by zdaleka neměly přesáhnout 1000,-- co chtějí ve značkovém servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Jsem koupil auto z CH, mam zakodovany radio a u Domanskyho mi rekli kod po telefonu (jen jsem rekl VIN) - zadarmo. Ted mam jedinej problem - po zapnuti radia sviti na displayi \"- - - -\" a ja ten kod nejak nemuzu zadat .. :( ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to DD: kdyz ti na radiu sviti furt ten kod co si zadal jako 1. musis zmacknout urcitou kombinaci klaves, na tom clarion co mam ja, staci zmacknout myslim ze ta sipka nahoru a zaroven to tlacitko kterym prepinas vlny a potom se ti zase objevi na display CODE IN a muzes vlozit ten spravny kod, aspon takle to fungovalo u me

[Editován dne 22/1/04 komaros]

[Editován dne 22/1/04 komaros]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...