Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Crash peugeot-mašina


Recommended Posts

si zlata ale ja nepisem o motorkaroch ktori maju z jazdy pozitok a stihaju aj pozorovat co sa deje okolo nich,ale o adrenaalinovych sialencoch ktorí pri stasti ked zastavia sa nestihaju cudovat kde su a ze su cely.

ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem taky psal o tom ze jsou mezi motorkari magori...Ale nejsou to vsichni a i kdyz jedu s mym piskotem tak se do zrcatka koukam celkem caslo a kdyz v dalce vidim jedno svetlo tak se klidim ke kraji..Je jich hodne kteri ti podekujou(ja jsem dekoval vzdycky!!).me slo o to abych si uzil ten pocit volnosti a kdyz muzu(znam cestu),vidim daleko a neni provoz tak aby ta masina neco predvedla...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

ja sem taky psal o tom ze jsou mezi motorkari magori...Ale nejsou to vsichni a i kdyz jedu s mym piskotem tak se do zrcatka koukam celkem caslo a kdyz v dalce vidim jedno svetlo tak se klidim ke kraji..Je jich hodne kteri ti podekujou(ja jsem dekoval vzdycky!!).me slo o to abych si uzil ten pocit volnosti a kdyz muzu(znam cestu),vidim daleko a neni provoz tak aby ta masina neco predvedla...:papa

:super

ja osobne motorkarum vzdycky uhnu, kdyz se za me nejakej priblizi a motorky mam rad,ikdyz motorku nemam.V kolonach uhybam uz predbezne, aby meli misto na projeti a to uz i pro sanitky...Vim jak je tezky se u nas na motorce pohybovat.Lidi proste do tech zrcatek nekoukaji.Staci mi jet po dalnici v rychlym pruhu a lidi co mi tam vjeli aniz by se podivali do zrcatka bych napocital pres tucet na 30ti kilometrovym useku.Mrzi me vsechny zivoty motorkaru co to odnesli vinou neohleduplnych lidi... v zari to odnesl muj kamarad - R.I.P.

KONCIM TOHLE TEMA :ticho

[upravil dne 20/5/08 asaad]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

moje zkušenost z provozem v Turecu.....

když sem to tam viděl,tak sem se nestačil divit.každej jezdí jak chce,vesnice nevesnice,jedou co to dá,stopka....to je asi jen taková plechová cedule na parádu.červená na semaforu....před semaforem přibrzděj a když nic nejede tak frčej dál.na 2proudý silnici třeba 4ři vedle sebe.prostě šílenej mazec.ale za celou dobu jsme neviděli jedinou bouračku,prostě nic.když předjížděj,tak toho co jede před něma tak ve dne protroubí v noci problikaj.prostě pořád trouběj a sou k sobě ohleduplný.né jak tady....každej valí,dělá naschvály,schválně blokuje rychlej jedoucího.někdy mi to tady připadá že ty řidiči čuměj jen před sebe,držej se kolečka (říká se tomu volant)a verklujou z klacejčkem co čumí z podlahy.a když se dostane na couvání.....tak to je bez šance.asi by se s tim mělo něco dělat.sice tím nemyslim že to tu bude vypadat jak v Turecku ale když upozorníte toho před sebou že ho budete předjíždět,tak se tim nic nezkazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...