Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Crash peugeot-mašina


Recommended Posts

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: hnjupis

Původně zaslal: asaad

Původně zaslal: hnjupis

Sorry ze vytahuji toto stare tema ale neda mi to nenapsat vlastni zkusenost...loni touto dobou jsem travil cas na JIP v Ceskych Budejovicich(rozdrcene zapesti,utrhane vazy,vyhozena pater,skripla micha,otres mozku,vnitrni krvaceni,prerazeny krcek v kycli,prerazene obe ruce v obou kostech+ jedna otevrena zlomenina,prerazene nektera kosti v nartu a nos.Ale zvedl jsem se sel pryc po svych!!..

No pekny... a kde se to presne stalo? To je fotka z tvoji bouracky?

Stalo se to na silnici z Tyna nad Vltavou na Breznici,Tabor atd...Kdo zna tak je mu jasne ze tam se da jet i vic..Ta motorka umela jezdit dost dobre(Mel sem na ni digi tacho do 300 nastaveny presne podle obvodu pneu) to je ve dvou sem na ni jel 260...Sam 280...Na 600 to jde.ale bouracka se stala v 85-90 takze sem pravidla dodrzoval ale stejne jsem to odnesl....Ta fotka je opravdu moje..pokud budete chtit nejake odstrasujici fotky tak jich mam i vic a mam i fotky mych zraneni..:papa

[upravil dne 19.5.2008 hnjupis]

No jo, musíš dávat pozor. To ti nějak uniklo, při zkouškách, a chlubení se, jak Ti to jede 280.

Podle předpokladů (motorkářů) jsi měl zastavit na fleku, ne? Přece to tak fantasticky brzdí.

Jiná otázka je, že řidič auta si rozmyslí, jestli bude traktoristu předjíždět, obhlídne situaci, jestli tam náhodou není polní cesta, na kterou by mohl traktorista odbočit. A předjíždí jen, pokud taková cesta neexistuje.

Motocyklista má jinou logiku: já jedu a ostatní se chovejte ohleduplně.

[upravil dne 19.5.2008 P607Olda]

:D:D no jako vtip dobry

[upravil dne 19/5/08 asaad]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: hnjupis

Původně zaslal: asaad

Původně zaslal: hnjupis

Sorry ze vytahuji toto stare tema ale neda mi to nenapsat vlastni zkusenost...loni touto dobou jsem travil cas na JIP v Ceskych Budejovicich(rozdrcene zapesti,utrhane vazy,vyhozena pater,skripla micha,otres mozku,vnitrni krvaceni,prerazeny krcek v kycli,prerazene obe ruce v obou kostech+ jedna otevrena zlomenina,prerazene nektera kosti v nartu a nos.Ale zvedl jsem se sel pryc po svych!!..

No pekny... a kde se to presne stalo? To je fotka z tvoji bouracky?

Stalo se to na silnici z Tyna nad Vltavou na Breznici,Tabor atd...Kdo zna tak je mu jasne ze tam se da jet i vic..Ta motorka umela jezdit dost dobre(Mel sem na ni digi tacho do 300 nastaveny presne podle obvodu pneu) to je ve dvou sem na ni jel 260...Sam 280...Na 600 to jde.ale bouracka se stala v 85-90 takze sem pravidla dodrzoval ale stejne jsem to odnesl....Ta fotka je opravdu moje..pokud budete chtit nejake odstrasujici fotky tak jich mam i vic a mam i fotky mych zraneni..:papa

[upravil dne 19.5.2008 hnjupis]

No jo, musíš dávat pozor. To ti nějak uniklo, při zkouškách, a chlubení se, jak Ti to jede 280.

Podle předpokladů (motorkářů) jsi měl zastavit na fleku, ne? Přece to tak fantasticky brzdí.

Jiná otázka je, že řidič auta si rozmyslí, jestli bude traktoristu předjíždět, obhlídne situaci, jestli tam náhodou není polní cesta, na kterou by mohl traktorista odbočit. A předjíždí jen, pokud taková cesta neexistuje.

Motocyklista má jinou logiku: já jedu a ostatní se chovejte ohleduplně.

[upravil dne 19.5.2008 P607Olda]

jasne ale jak muzes zastavit kdyz ses v protismeru a necelych deset metru za zadnim kolem??Jasne ridici v autech maji jinou logiky??sedim v oplechovany krabici a nic se mi nemuze stat a podle toho jedu a nejakej zmrdecek na motorce to schyta vic tak proc mu davat prednost??Neni nahodou pravidlo ze pri odbocovani do leva mam cumet do zrcatka a dat blinkr a kdyz uz me neco predjizdi tak zastavim a necham to projet??(proto jsem jel do protismeru uz daleko pred tim nez sem se k nemu blyzil aby mel cas si me vsimnout)To s tou rychlosti neni v zadnym pripade chlubeni!!To bylo jen pro porovnani ze vsichni motorkari nejsou vylizany a litaj jak debilove protoze maj silnou masinu tam kde to nejde a nemaji na to!!Tady to slo ale stejne sem to drzel podle pravidel!!A nemusis se navazet nebo urazet a poucovat!!:grr Kdyz si prectes ten prispevek od jednoho ze clenu kde je odkaz na ten vyzkum tak je to tam jasny-ve vetsine pripadu to odnese motorkar protoze v autech na nej serou a nedaj mu prednost i kdyz autu by ji dali!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mém příspěvku není žádná urážka. A poučovat? Copak se můžeš poučit?

Po nehodě jsi (doufám) zjistil, že traktoristi jsou nevypočitatelní. Škoda, že jsi to nevěděl těsně před nehodou. Proto jezdí jiní lidé v autech opatrně, za traktorem přibrzdí a přesvědčí se, jestli předjížděný o něm ví. (V kterési balkánské zemi bylo dokonce nařízení, že před předjížděním musí zatroubit - asi znají svoje nepozorné řidiče.)

V této \"pouliční bitvě\" jsi prohrál, protože jsi nepředvídal, jakou chybu může udělat traktorista.

Jistěže traktorista si spíš všimne ve zpětném zrcátku velký kamion, než motorku -ale to je přece logické, s tím musíš počítat. Všichni to vědí, jen Ty ne. Kamion by ho taky nepředjížděl plnou rychlostí - spomalil by, případně zablikal a jak traktor trochu uhne, tak by předjížděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se da poucit z chyby nekoho jineho??O tom sem jeste neslysel..Ty ses bud traktorista taky nebo ses nasranej na motorkare...Ja jsem se ne poucil ale presvedcil ze nekteri ridici jsou bezohledni prasata co na to nemaji mozkem a ohrozuji kolem sebe..Uz vidim tebe jak pred predjizdenim das blinkr vjedes do protismeru dojedes auto a deset metru za nim spomalis a zacnes na nej troubit a pak jedes dal!!!To si asi nekam spadnul.na neco..:myslim navic vetsina motorek jezdi porad s dalkovyma vcetne me takze tezko muzes zablikat a nevim jak bych mel na sebe vic upozornit a spomalit kdyz predjizdim ani ne povolenou rychlosti...To co tu pises je jen hledani viny tam kde neni a sami co by kdyby..priznej ze ne vsichni motorkari sou prasata a ukaz mi deset lidi ze sta kdo se ridi tvejma pravidlama(brzdeni,koukani jestli nahodou nema kam odbocit,blikani,troubeni atd...)Keci...Jo a jinak docela me urazi ty reci ze se nepoucim atd kdyz sem tam malem zarval...takze trochu ucty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: asaad

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: hnjupis

Původně zaslal: asaad

Původně zaslal: hnjupis

Sorry ze vytahuji toto stare tema ale neda mi to nenapsat vlastni zkusenost...loni touto dobou jsem travil cas na JIP v Ceskych Budejovicich(rozdrcene zapesti,utrhane vazy,vyhozena pater,skripla micha,otres mozku,vnitrni krvaceni,prerazeny krcek v kycli,prerazene obe ruce v obou kostech+ jedna otevrena zlomenina,prerazene nektera kosti v nartu a nos.Ale zvedl jsem se sel pryc po svych!!..

No pekny... a kde se to presne stalo? To je fotka z tvoji bouracky?

Stalo se to na silnici z Tyna nad Vltavou na Breznici,Tabor atd...Kdo zna tak je mu jasne ze tam se da jet i vic..Ta motorka umela jezdit dost dobre(Mel sem na ni digi tacho do 300 nastaveny presne podle obvodu pneu) to je ve dvou sem na ni jel 260...Sam 280...Na 600 to jde.ale bouracka se stala v 85-90 takze sem pravidla dodrzoval ale stejne jsem to odnesl....Ta fotka je opravdu moje..pokud budete chtit nejake odstrasujici fotky tak jich mam i vic a mam i fotky mych zraneni..:papa

[upravil dne 19.5.2008 hnjupis]

No jo, musíš dávat pozor. To ti nějak uniklo, při zkouškách, a chlubení se, jak Ti to jede 280.

Podle předpokladů (motorkářů) jsi měl zastavit na fleku, ne? Přece to tak fantasticky brzdí.

Jiná otázka je, že řidič auta si rozmyslí, jestli bude traktoristu předjíždět, obhlídne situaci, jestli tam náhodou není polní cesta, na kterou by mohl traktorista odbočit. A předjíždí jen, pokud taková cesta neexistuje.

Motocyklista má jinou logiku: já jedu a ostatní se chovejte ohleduplně.

[upravil dne 19.5.2008 P607Olda]

:D:D no jako vtip dobry

Aspon nekdo zna realitu a truchu premysli..Diky za to ze je nas vic..

[upravil dne 20.5.2008 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Ono se da poucit z chyby nekoho jineho??O tom sem jeste neslysel..Ty ses bud traktorista taky nebo ses nasranej na motorkare...Ja jsem se ne poucil ale presvedcil ze nekteri ridici jsou bezohledni prasata co na to nemaji mozkem a ohrozuji kolem sebe..Uz vidim tebe jak pred predjizdenim das blinkr vjedes do protismeru dojedes auto a deset metru za nim spomalis a zacnes na nej troubit a pak jedes dal!!!To si asi nekam spadnul.na neco..:myslim navic vetsina motorek jezdi porad s dalkovyma vcetne me takze tezko muzes zablikat a nevim jak bych mel na sebe vic upozornit a spomalit kdyz predjizdim ani ne povolenou rychlosti...To co tu pises je jen hledani viny tam kde neni a sami co by kdyby..priznej ze ne vsichni motorkari sou prasata a ukaz mi deset lidi ze sta kdo se ridi tvejma pravidlama(brzdeni,koukani jestli nahodou nema kam odbocit,blikani,troubeni atd...)Keci...Jo a jinak docela me urazi ty reci ze se nepoucim atd kdyz sem tam malem zarval...takze trochu ucty...

Mohl bys napsat, proč jsi to tady uveřejnil? Jestli pro poučení jiných z Tvé chyby, anebo si stěžuješ, jak strašný traktoristy máme v ČR?

Na motocyklistech mi vadí jediné - když si stěžují, jak jim ostatní ubližují, jak jsou zranitelní, atd.

Nevadí mi jejich rychlá jízda.

K detailům:

- že na motorce nemůžeš zablikat, to je dost blbé. Můžeš např. zatroubit?

- poučit se z chyb jiného - ti chytří to dělají, zkus to taky, není to nic divného.

- že traktorista udělal chybu, to je jasné. Blbé na tom je, že Ty jsi kvůli tomu zraněný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Uz vidim tebe jak pred predjizdenim das blinkr vjedes do protismeru dojedes auto a deset metru za nim spomalis a zacnes na nej troubit a pak jedes dal!!!

No, je to jedno ze základních pravidel při řízení, že předjížděný musí o tobě vědět. Mám najeto dost, zatím to funguje. Když je potřeba (klobouk, traktor), tak i zatroubím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda: :myslim

Slyšel jsi někdy motorku troubit? Asi ne... Slyšel jsi někdy hluk co vydává traktor? Asi taky ne.. Je pravda že není udán typ traktoru, ale tak třebas v tom starym se nosili i sluchátka, tak si udělěj představu jakej je to hluk, a pak si představ že ten pízant (z angl.peasant) sedí téměř v centru toho hluku, půl dne. Myslím že by neslyšel ani můj klakson, natož ten z tý motorky. Co víc mohl hnjupis udělat? Když jel v odbočení už 150m před ním, celou dobu svítíl naplno a blikal? Snad už jen dojet toho traktoristu co jede kolem 15-20 km/h, jet dál jen touto rchylostí a doufat že odbočí v příští vesnici? Tady je jasná chyba právě v řidiči toho traktoru, a hnjupis tady jen přidává tvrdý poznatek o tom že právě občas není chyba jen v motorkářích, bohužel jsi to nepochopil a chceš tu moralizovat, jenže zrovna na dost nesprávném případě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ART

P607Olda: :myslim

Slyšel jsi někdy motorku troubit? Asi ne... Slyšel jsi někdy hluk co vydává traktor? Asi taky ne.. Je pravda že není udán typ traktoru, ale tak třebas v tom starym se nosili i sluchátka, tak si udělěj představu jakej je to hluk, a pak si představ že ten pízant (z angl.peasant) sedí téměř v centru toho hluku, půl dne. Myslím že by neslyšel ani můj klakson, natož ten z tý motorky. Co víc mohl hnjupis udělat? Když jel v odbočení už 150m před ním, celou dobu svítíl naplno a blikal? Snad už jen dojet toho traktoristu co jede kolem 15-20 km/h, jet dál jen touto rchylostí a doufat že odbočí v příští vesnici? Tady je jasná chyba právě v řidiči toho traktoru, a hnjupis tady jen přidává tvrdý poznatek o tom že právě občas není chyba jen v motorkářích, bohužel jsi to nepochopil a chceš tu moralizovat, jenže zrovna na dost nesprávném případě...

Je mi jasné, že hnjupis bude dál jezdit po svém. Tady nejde o moralizování, ale o to uvědomit si situaci - jeden udělá chybu a druhý na ni doplatí.

Jak je vidět z Tvých argumentů, taková situace prostě nejde řešit jinak, než nárazem.

(Chování traktoristy nezměníš stejně, jako chování motorkářů).

[upravil dne 20.5.2008 P607Olda]

Že je chyba u traktoristy, to je jasné, budu to raději opakovat v každém příspěvku.:D

[upravil dne 20.5.2008 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ART

P607Olda: :myslim

Slyšel jsi někdy motorku troubit? Asi ne... Slyšel jsi někdy hluk co vydává traktor? Asi taky ne.. Je pravda že není udán typ traktoru, ale tak třebas v tom starym se nosili i sluchátka, tak si udělěj představu jakej je to hluk, a pak si představ že ten pízant (z angl.peasant) sedí téměř v centru toho hluku, půl dne. Myslím že by neslyšel ani můj klakson, natož ten z tý motorky. Co víc mohl hnjupis udělat? Když jel v odbočení už 150m před ním, celou dobu svítíl naplno a blikal? Snad už jen dojet toho traktoristu co jede kolem 15-20 km/h, jet dál jen touto rchylostí a doufat že odbočí v příští vesnici? Tady je jasná chyba právě v řidiči toho traktoru, a hnjupis tady jen přidává tvrdý poznatek o tom že právě občas není chyba jen v motorkářích, bohužel jsi to nepochopil a chceš tu moralizovat, jenže zrovna na dost nesprávném případě...

Diky!:super

jsem rad ze mi nekdo rozumi.Ja nevim jak onomu clenovi vysvetlit co sem delal.Nechapu jeho poznamky o tom ze budu dal jezdit po svem...mysli jako pomalu na silne motorce?Podle pravidel kdyz na ne kaslou i traktoristi??(takovej clovek sedi v traktory 10 hodin a pak vjede do provozu a nezna zrcatka blinkry nic...).Jeste jednou diky..:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Mohl bys napsat, proč jsi to tady uveřejnil? Jestli pro poučení jiných z Tvé chyby, anebo si stěžuješ, jak strašný traktoristy máme v ČR?

Na motocyklistech mi vadí jediné - když si stěžují, jak jim ostatní ubližují, jak jsou zranitelní, atd.

Nevadí mi jejich rychlá jízda.

K detailům:

- že na motorce nemůžeš zablikat, to je dost blbé. Můžeš např. zatroubit?

- poučit se z chyb jiného - ti chytří to dělají, zkus to taky, není to nic divného.

- že traktorista udělal chybu, to je jasné. Blbé na tom je, že Ty jsi kvůli tomu zraněný.

Mé chyby??Pokud umis cist tak i tobe muselo dojit ze ja chybu neudelal!!dal jsem to sem proto ze se tu skoro vsichni navazeji do motorek ale nikdo se nediva sam na sebe-kazdy jen mele o tom jaky sou to magori ta rychlost a predjizdeni v kolonach ale nikdo nerekne ze jin nekdo jinej otvira dvere(kdyz nemuzu ja tak proc by mel on) atd..Jen pro info jeste NIKDY jsem treba na kruhaci nevyjel bez blinkru a to je pro me prehmatnuti na riditku tezsi nez pro nekoho v aute.Takze se pak nediv ze sem nasranej kdyz na kruhaci zastavim a cekam az auto ktery neblika pojede po kruhaci a ono prede mnou z nej vyjede..Jedine na co se snazim je upozornit ze ne vsichni jsou stejni.Svine(zavidi) a blbci(na to nemaj mozek) jsou vsude!!Samostatnou kapitolou jsou ceske zakony..Takze pak i vynny se muze z toho dostat kdyz ma tatu podnikatele a strati se napr i protokol o pozitivni dechove zkousce ..atd..Takze to nejak uzavri...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

...ukaz mi deset lidi ze sta kdo se ridi tvejma pravidlama(brzdeni,koukani jestli nahodou nema kam odbocit,blikani,troubeni atd...)Keci...

Teda nic ve zlem, ale ja se pri predjizdeni traktoru divam dopredu jestli nahodou nema kam odbocit. To same u nakladaku s korbou plnou hliny apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nic ve zlem, ale ja se pri predjizdeni traktoru divam dopredu jestli nahodou nema kam odbocit. To same u nakladaku s korbou plnou hliny apod.

Tak to ses ten jeden ze sta:super Proste vetsina to nedela a spoleha na to ze kdyz ja koukam do zrcatka a znam predpisy a nejsem nejaky prase ani vrah tak ze jsou takovy vsichni..Ja uz ted vetsinou cekam jen to nejhorsi a neverim nikomu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motorkar v 240 je už len darca organov na peknej motorke ,v dlhšej tiahlej zakrute ho nemaš šancu vidiet,a som zvedeavi či aj motorkár v aute hladi dopredu a každu sekundu sa pozre do spetakov ci sa na neho neruti riadená strela na dvoch kolesách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...