Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svíčky Denso Iridium


Béďa

Recommended Posts

IK20 su oproti serii tzv \"studene\" teda odvedu viac tepla ako seria - pre jazdu v meste nie celkom vhodne, pre nakladacku ano. Ci je teplota sviecky ok sa pozna podl afarby ako vyzera sviecka po najazdeni nejakych km svetlo-hneda je optimal. teplota tlak a vlhkost hraju podstatne vacsiu ulohu v nameranych hodnotach ako sviecky - preto sa namerany vykon lisi od tzv korigovaneho /zohladnuje tieto parametre). Z vlastnej skusenosti mozem potvrdit ze poznat rozdiel 152 a 154koni - teda dokonca len 2 kone. rozdiel sposobil iny palivovy filter (oba boli nove len jeden bol neorigo) a citit to bolo, odrezal totiz maximum vykonu. takze subjektivne po vymene za priepustnejsi palivovy filter bol zatah az do obmedzovaca, predtym pred obmedozvacom pocit - \"nema to zmysel uz tocit\" No uvidime budem zvedavy mozno to na XU10J4RS urobi viac ako na mojom byvalom aute, osobne ale neverim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pánové.za první-každé nové svíčky od jakekoli značky jsou znát!Jinak do 1.8 16V patří standartně dvoujiskřištové,takže se nikdo nedivte komu to na obyč svíčky nejede.já jsem měl to samý.Jinak k tématu svíček:každý druhý znás jezdil kdysi na pionýru(Jawa 20,21,23 a pod.)Když se koupila fungl nová svíčka do pionýra,tak moc stejně nejel.Pak se doma vyhrabala někde na ponku svíčka 20let stará ještě po otci,dala se do pionýra a to bylo žihadlo!!!věřím tomu že pár lidí s tímto má zkušennost!Takže kdo má rozum tak ví o čem mluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny ze vime oc em mluvis :super:D

ale neni svicka jako svicka, moje jedna Denso prave odrazila cestu do Brna na reklamaci, cela vadna, po 100Km se totalne cela u prostred rozpadla a zacala se tocit dokola a tak to prez ni profukovalo, sem si rikal, co to je za divny zvuk :D Ale musim uznat ze na jizde to nebylo znat, ani se nerozapdla nastesti, ale tak uz me posilaji novou, tak zatim jezdim na ty stary no.

Moje prvni spatna skusenost s denso. Nevadi, stane se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...