Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz Peugeotů v Liberci 8.3.- přihlašovadlo


Recommended Posts

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: jarajarda

Takže zamluveno cca 25 místeček od 15:30.

a kolik nas celkem zatim je? jinak jedou nejaka zenska pohlavi,nevim jestli mam vzit pritelkyni,aby se tam nenudila...

Vychází to zatím asi 22lidí. Někdo tu už myslím psal že jede i se svou polovičkou:) Každopádně ji vem, uvidíš jak se bude hodit při navigaci:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

Ja sebou privezu pritelkyni...tak ji vezmi taky....sousede...:papa

tak jeste uvidime! jinak zatim ame spicha v turnove spicha s majkym a se stiflerem,ale cas zatim nevim,nechces tam taky dorazit?vim,je to zajizdka,ale aspon by sme jeli pohromade!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Bezva, hlavně si na mě vemte číslo, kdyby ste náhodou bloudili, zařídím navedení:)

Já číslo mam uložený a jestli je ta tvoje mapka aspoň trochu přesná :D:P tak určitě trefíme. :D

P.S.: Neber to, prosim tě, jako urážku. Rozhodně nechci zpochybňovat tvoje schopnosti práce s mapou. ;):D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Bezva, hlavně si na mě vemte číslo, kdyby ste náhodou bloudili, zařídím navedení:)

Já číslo mam uložený a jestli je ta tvoje mapka aspoň trochu přesná :D:P tak určitě trefíme. :D

P.S.: Neber to, prosim tě, jako urážku. Rozhodně nechci zpochybňovat tvoje schopnosti práce s mapou. ;):D:super

:D:D Neboj, já mám radši navigaci:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: jarajarda

Bezva, hlavně si na mě vemte číslo, kdyby ste náhodou bloudili, zařídím navedení:)

Já číslo mam uložený a jestli je ta tvoje mapka aspoň trochu přesná :D:P tak určitě trefíme. :D

P.S.: Neber to, prosim tě, jako urážku. Rozhodně nechci zpochybňovat tvoje schopnosti práce s mapou. ;):D:super

:D:D Neboj, já mám radši navigaci:D:D

No, nás zase bude 5 aut, takže dáme hlavy dohromady a ono to dopadne dobře. Snad nepojedem někde brodem. :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...