Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plexi ofuky


kema

Recommended Posts

čaute,chci si koupit plexi ofuky na přední okna a chci se zeptat,jestli s tím máte někdo praktické zkušenosti.Asi nejvíc by mě zajímalo,ikdyž vím že jsou průhledné,jestli to nesnižuje viditelnost při bočním pohledu.

Díky za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně ti to rozšíří sloupek dveří,takže lehce přehlídneš auto,vím o čem mluvím,měl jsem je před tím na Xantii a trvalo mi dost dlouho si na to zvyknout,jediná výhoda těch deflektorů je,ze můžeš větrat za deště ale jinak nehorázně hučeji,muj názor nedávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je na Formanu v předu. Byly dost tmavé, takže přes ně nešlo moc vidět jak je psáno výše (dělaly se i světlejší). Měl jsem je hlavně pro to, že při devadesátce jsem mohl mít v létě pootevřené okno bez většího hluku, ale v nynějším autě mám klimatizaci a tak jsou na nic.

Jinak docela valily při zavírání oken (dovření) a nevím jak se snášejí s elektrickým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Ja je taky mam a spokojenost, v nicem mi taky nevadi.

Matrixi,mohl bys mi prosím tě pokud můžeš poslat na mail nějaká foto tvýho break pažouta s těma plexi ofukama.Docela by mě zajímalo,jak to vypadá v reálu,díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ich mal na tolede... boli znackove a dost drahe 2 tyzdne som ich tam mal a uz su 3 roky v garazi...... je to k*k*tina... ale vo vyhlade mi to neprekazalo nijak... iba okno pri zatvarani a otvarani vrzgalo, pri zatvorenom okne tadial prechadzal vzduch a dost to bolo hlucnejsie pri vyssich rychlostiach, celkovo sa mi to nepacilo, tak som ich vyhodil... a este ani obluk presne nesedel... po hlave by som s nimi dal tym co ich navrhovali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlastyk

každopádně ti to rozšíří sloupek dveří,takže lehce přehlídneš auto,vím o čem mluvím,měl jsem je před tím na Xantii a trvalo mi dost dlouho si na to zvyknout,jediná výhoda těch deflektorů je,ze můžeš větrat za deště ale jinak nehorázně hučeji,muj názor nedávat.

No, já je měl na XSičku a problém s viditelností nebyl, ale šly dolů, páč při vyšších rychlostech hučely, to se nedalo přeslechnout. Ještě je mam doma schovaný pro případ, že bych si to rozmyslel, ale zatim to nevypadá na návrat na auto... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Vitin, otec ich ma tiez presne na tejto 306 len vpredu. Tiez spokojnost.

Ja mam vsetky 4 na svojej 406ke a vzadu ich mam kvoli detom, ked im je zle a daju si dolu okna tak to vobec nerezonuje. A ja si tiez stiahnem ked prsi aby sa nezahmlievali okna a potom to je ok.

Ale musim povedat ze ked som vysoky tak predsa len rozsiruju stlpik a v krizovatke si davam 2x viac pozor aby som niekoho nesejmul:D

lebo ten stlpik je fakt siroky z toho. Takze mam to aj svoje za aj proti.

Aj na dialnici nad 130km/h to viac huci. Do 120 uplna pohoda.

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

2 Vitin, otec ich ma tiez presne na tejto 306 len vpredu. Tiez spokojnost.

Ja mam vsetky 4 na svojej 406ke a vzadu ich mam kvoli detom, ked im je zle a daju si dolu okna tak to vobec nerezonuje. A ja si tiez stiahnem ked prsi aby sa nezahmlievali okna a potom to je ok.

Ale musim povedat ze ked som vysoky tak predsa len rozsiruju stlpik a v krizovatke si davam 2x viac pozor aby som niekoho nesejmul:D

lebo ten stlpik je fakt siroky z toho. Takze mam to aj svoje za aj proti.

Aj na dialnici nad 130km/h to viac huci. Do 120 uplna pohoda.

:super

Tak proto jsem na Formanovi žádný hukot neslyšel, protože jel max. 130 a při té rychlosti byl v kabině od motoru takový hluk, že člověk neslyšel vlastního slova :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...