Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidlo spínače el. ventilátoru a otáčkoměr


sasa123

Recommended Posts

Zdarec Peugeoťáci. Mám 306 TD, r.v. 98 a mám dva drobnější problémy. První: téměř ihned po nastartování se zapnou sahary, je to docela hukot. je tam asi nějaké čidlo (k.o) a to je pořád sepnuté, tak jak ho najít (kde je) a vyměnit (případně dočasně vypojit). A druhý dotaz: nefunguje otáčkoměr (tedy jak kdy) někdy jde, z toho náhle spadne a už se nezvedne, nebo má sporadickou funkci(sem tam se hýbe). Je to taky nějaké čidlo, nebo závada na elektroinstalaci?? nebo...

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dzavel

Hoď to na diagnostiku. Check engine mi nesvítil, ale na diagnostice se objevila chyba "relé nizkých otáček ventilátoru"(nebo tak nějak). Stačilo vytáhnout relátka a pročistit:super

tak tak ako ti radi dzavel...poviem ti ze v tejto chvili mam podobny problem a ten ventilator stale fuci...da sa to vypat ze vytiahned jeden kabel...nevyhnutne to treba dat na diagnostiku a tam sa najde chyba hned ako keby si mal prehladavat vsetky kable...ja to tak idem spravit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...