Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

kontrolka samodiagnostika motoru


Guest jezevcik

Recommended Posts

Guest jezevcik

zdravim,

vcera se mi rozsvitila kontrolka samodiagnostiky motoru - aspon tak jsem ten nazev vycetl v manualu. Je to takova oranzova kontrolka vpravo nahore s obrysem motoru. Po par kilometrech to najednou zacalo ject na 3 valce. Jedna o 2.0l, 100Kw. Zatim v tom nejsem moc zbehlej , nevite cim to muze bejt? Jsem z toho docela zoufalej. Jestli uz to tu nekde je tak se omlouvam ale jsou tady toho fakt mraky. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

co tak mrknout na svíčky jsou nové či kolik je na nich nalítáno

typ auta zde kde to najdešhttp://www.peugeot-club.com/topic/26953-tip-auta-a-motorizace/#336282

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jezevcik

typ auta uz by mel bejt v podpisu, tak snad se zobrazi...svicky nevim jak dlouho tam jsou...vcera jsem to privez, tak to kdyztak pojedu vratit...kdyz to bude velkej pru...ty svice byb bylo asi nejmensi zlo:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

co tak mrknout na svíčky jsou nové či kolik je na nich nalítáno

typ auta zde kde to najdešhttp://www.peugeot-club.com/topic/26953-tip-auta-a-motorizace/#336282

2 sarkomi:

myslis zxe to ovplyvnuju sviecky?

Dnes rano mi sused povedal,ze v sobotu mal podobny problem so svojim saxom/asi motor 1,5 ben. :myslimn eviem presne/ a pytal sa ma preco mu to vyhodilo tak som mu povedal ze tu u nas vyzistim. Ked dal 2, tak mu islo akoby bez tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

vem že auto dovezl včera ,ani neví v jakém jsou stavu třeba je na nich nalítáno 60 táců:myslim

Někde se musí začít.:super

jasná věc,začal bych svíčkama,a hned bych taky vyměnil náplně a projel bych preventivně i spodek a brzdy abych měl jistotu ,že je všechno v cajku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pamatuju si,ze kamosovi se tohle stalo na Saabu se 180kw,ze jel na 3 valce a predjel ho na rovince traktor....

Pak vymenil listu nebo co to bylo a uz to jezdi jako drak.Zkus tohle ale jako posledni moznost,protoze jeho to stalo 10litru.Nejdriv snad ty svicky,pak diagnostiku a pak az tohle.

Neber to co pisu ale jako seriozni informaci,o autech vim jen co zaslechnu od kamosu a stejne pulku zapomenu.Spis to ber jako snahu Ti pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pamatuju si,ze kamosovi se tohle stalo na Saabu se 180kw,ze jel na 3 valce a predjel ho na rovince traktor....

Pak vymenil listu nebo co to bylo a uz to jezdi jako drak.Zkus tohle ale jako posledni moznost,protoze jeho to stalo 10litru.Nejdriv snad ty svicky,pak diagnostiku a pak az tohle.

Neber to co pisu ale jako seriozni informaci,o autech vim jen co zaslechnu od kamosu a stejne pulku zapomenu.Spis to ber jako snahu Ti pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Vadné svíčky samodiagnostika asi nepozná,Takže bych si zajel na tu diagnostiku a budeš moudřejší.

dnes bol ten kákoš so saxom v servise, tam mu tanipichli za 250sk na diagnostiku a povedali, že štvrtý valec vyhodil chybu. Tiež povedali, že najskôr to bude sviečkou. Až potom lišta.

Takže vymení sviečky a potom uvidí.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jezevcik

jo - prej to vypadá na vstřik...některý 206 prej neměli palivovej filtr a mě se to rozsvítilo až když jsem byl skoro úplně bez benzínu, tak je možný že to na dně nádrže nasálo nějakej sajrajt a je vyřešeno...ale to je zatim jen úvaha...a eště ke všemu jsem nemocnej, tak to ani nemůžu jít pořádně okouknout:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...