Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

váha vzduchu


ladak

Recommended Posts

Měl už někdo rozdělanou váhu vzduchu pro P406 2,0 HDI?

Pokoušel jsem se měřit odpory mezi jednotlivými měřícími částmi a vývodním konektorem. Mám dojem, že mezi vývodním konektorem a měřícími členy je ještě něco, co převádí nebo upravuje výstup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrázek, který je z webu citroenu je čištění a to je jedna věc. Funkčnost či nefunkčnost je druhá a nemusí souviset s čistotou jak je popisována k obrázku. Ve váze jsou tři čidla. Je to trochu vidět na http://album.volny.cz/petulak/view.php?album_id=63182&view_page=17&browse_page=1#img První je kapka, druhé a třetí je ploché se společným středním vývodem. Všechny jsou zapojeny do výstupního konektoru. Ale otázkou je jak. Jestli přímo (což se mi podle měření nezdá) nebo přes NECO, co je pod krytem nad konektorem. Ten je vidět na http://album.volny.cz/petulak/view.php?album_id=63182&view_page=16&browse_page=1#img , ten s bílou tečkou. Jde to rozebrat pouze destruktivně, proto se ptám a sháním váhu, která je vadná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím, mám podobný problém na 406 break HDI 66 kW . Okolo 3000 tis. ot. pokles výkonu a vysoká spotřeba. Na krátkých trasách 9 l/100 km. Podle návodu jsem vyčistil váhu vzduchu a žádná změna.

Zkusil jsem z váhy odpojit konektor a stále to samé, jede to pořád stejně. Dal bych si z toho dohromady, že váha je špatná, proč to ale jede i bez ní? A jak by se vlastně mělo projevit odpojení dobré váhy?

dík Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr123

Zdravím, mám podobný problém na 406 break HDI 66 kW . Okolo 3000 tis. ot. pokles výkonu a vysoká spotřeba. Na krátkých trasách 9 l/100 km. Podle návodu jsem vyčistil váhu vzduchu a žádná změna.

Zkusil jsem z váhy odpojit konektor a stále to samé, jede to pořád stejně. Dal bych si z toho dohromady, že váha je špatná, proč to ale jede i bez ní? A jak by se vlastně mělo projevit odpojení dobré váhy?

dík Petr

Jede ti to v náhradním režimu,tak proto ti to jede.....zajed na dia a u vidíš co napíše..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...