Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc s koupi peugeot 306


xmen

Recommended Posts

Ahoj vsem.Po dlouhem premysleni o nakupu noveho aute sem skoncil u peugeotu,ze zacatku se mi moc libila 106 ale nakonec vzhledem k tomu ze se do CR dovazi daleko vic 306 sem se rozhodl pro koupi 306,ktera se mi navic jeste o neco vic libi:aut.Chtel bych pritomne odborniky poprosit aby mi zde davali sve typy na dobrou koupi 306.Ale mam podminky ze chci jedine motor 1.6 benzin,klima manualni,manual ovladani,posilovac rizeni,5dveri a kratkou karoserii sedan ani kombi se mi vubec nelibi.Ja mnel zatim jen skodovku a favorit a nemam zadne zkusenosti s koupi peugeotu,navic vy odbornici poznate z nabidek a fotek daleko vic nez laik.Predem vsem dekuji kdo mi pomuze mit hezkou 306.Rozpocet je do 100000Kc,o neco min je lip.Rozhodne uvitam max vybavu,nejlepe vse v elektrice.Doufam ze pomuzete.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se koukni po verzích XR a XS, ty mají výšší stupeň výbavy. Verze XN je většinou sociálně vybavená. Jinak z fotek houby pozná i odborník, těžko pozná jestli to bylo bouraný apod. , každý to před prodejem umeje a naleští takže na první pohled to vypadá pěkně. Nejlepší je osobní prohlídka s někým kdo tomu trochu rozumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmen

Ahoj vsem.Po dlouhem premysleni o nakupu noveho aute sem skoncil u peugeotu,ze zacatku se mi moc libila 106 ale nakonec vzhledem k tomu ze se do CR dovazi daleko vic 306 sem se rozhodl pro koupi 306,ktera se mi navic jeste o neco vic libi:aut.Chtel bych pritomne odborniky poprosit aby mi zde davali sve typy na dobrou koupi 306.Ale mam podminky ze chci jedine motor 1.6 benzin,klima manualni,manual ovladani,posilovac rizeni,5dveri a kratkou karoserii sedan ani kombi se mi vubec nelibi.Ja mnel zatim jen skodovku a favorit a nemam zadne zkusenosti s koupi peugeotu,navic vy odbornici poznate z nabidek a fotek daleko vic nez laik.Predem vsem dekuji kdo mi pomuze mit hezkou 306.Rozpocet je do 100000Kc,o neco min je lip.Rozhodne uvitam max vybavu,nejlepe vse v elektrice.Doufam ze pomuzete.:myslim

Mam tu pro tebe ideálního kamndidáta, kterej splňuje asi všechny tvý požadavky, tak se mrkni na odkaz:

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6014299 :super

Edit: Akorát maj v tom inzerátu jednu chybu - neni v tom manuální klimatizace (jak maj v popisku), ale automatická (jak maj na fotkách), což je určitě lepší... :potlesk

[upravil dne 11/1/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bombarderik

Neni to k teme ale co potom verzie XT. to su co zac. :)

Hm no ono těch verzí výbav je hromada, ty co jsem psal jsou asi nejčastější na který narazíš. Jinak jsem koukal na tu 306 XT a oproti XR co mám se to liší tím že má jen 1xairbag, má to ABS a ještě aut.klimu podle fotky? Jo a 4-ramenný volant.

Jinak Roland Garos by byl v zelený metalíze a měl by kombinovaný světlý (béžový) interiér,myslím, že měl i napůl kožený sedačky.

[upravil dne 11/1/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne to, co je v danem aute zavisi i na zemi puvodu (jednotlive "standardy" se lisi) a co si majitel doplatil...

z fotek se toho moc nepozna, pokud to neni opravdu zborenina, nebo netvrdi o aute s naraznikem z noveho modelu a rv 96 ze je nebourane...

doporucuji stejne prohlidku v servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmen

Ahoj vsem.Po dlouhem premysleni o nakupu noveho aute sem skoncil u peugeotu,ze zacatku se mi moc libila 106 ale nakonec vzhledem k tomu ze se do CR dovazi daleko vic 306 sem se rozhodl pro koupi 306,ktera se mi navic jeste o neco vic libi:aut.Chtel bych pritomne odborniky poprosit aby mi zde davali sve typy na dobrou koupi 306.Ale mam podminky ze chci jedine motor 1.6 benzin,klima manualni,manual ovladani,posilovac rizeni,5dveri a kratkou karoserii sedan ani kombi se mi vubec nelibi.Ja mnel zatim jen skodovku a favorit a nemam zadne zkusenosti s koupi peugeotu,navic vy odbornici poznate z nabidek a fotek daleko vic nez laik.Predem vsem dekuji kdo mi pomuze mit hezkou 306.Rozpocet je do 100000Kc,o neco min je lip.Rozhodne uvitam max vybavu,nejlepe vse v elektrice.Doufam ze pomuzete.:myslim

ja doporucuji ozelet dvoje dvere a vzit bedovu karu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

ja doporucuji ozelet dvoje dvere a vzit bedovu karu :)

Tak k tomu doporučení se můžu s klidem přidat. Pokud chceš káru, o kterou je dobře postaráno, tak u Bédi bych věřil, že ti na to dá i dvouletou záruku... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau rozhodne chci auto s jen manualni klimou.Jinak ja uz bych se jel i na nejaky auticko podivat,ale ja autum moc nerozumim a neznam zadneho spolehliveho mechanika.Neznate nekdo nejakyho sikovnyho mechanika co neni kecal,ale opravdu peugeotum rozumi????????Samozrejme ze pomoc nechci zadarmo.Predem diky za pomoc.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmen

Cau rozhodne chci auto s jen manualni klimou.Jinak ja uz bych se jel i na nejaky auticko podivat,ale ja autum moc nerozumim a neznam zadneho spolehliveho mechanika.Neznate nekdo nejakyho sikovnyho mechanika co neni kecal,ale opravdu peugeotum rozumi????????Samozrejme ze pomoc nechci zadarmo.Predem diky za pomoc.:mad:

tak ze bys prozradil odkud jsi? se pak lip radi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem z prahy,ale ted maji dost hezkych 306 na morave.Uz sem fakt bezradnej moc bych chtel koupit,ale nechci zajice v pytli.Ja se zivim pocitaci a vim jak jednoduse lze do PC nahazet spoustu ausus veci,a nechci tohle zazit u auta.Kdyby tu byl nejaky super mechanik tak budu moc rad a nechci to zadarmo.Jinak tak jednou mesicne byvam i na morave protoze tam mam rodinu.

[upravil dne 15.1.2008 xmen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...