Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo vcera pomohl kamaradovi? -Mazda MX6


f3Rd@

Recommended Posts

Dnes prijdu do prace a kolega a kamarad na me vyhrkne, ze vcera zrusil auto... Stalo se to vcera vecer u Krtin a pomohl mu nekdo z Peugeot clubu, podle popisu by mi to sedelo na Doda, takze Dodiku byl jsi to ty nebo nekdo jiny?

Pro zvedavce jen dodavam, ze kamos jel na letnakach a do zatacky mu to nejak nezatocilo, takze skoncil v prikopu. Nikomu se nic nestalo a auto se snad nejak opravi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky nápad, jezdit v tomhle počasí na letňákách! Být pojišťovnou, nezaplatil bych mu ani korunu, být policistou, sebral bych mu řidičák, být soudcem, odsoudil bych ho za veřejné ohrožení. Kamarád má kliku, že ani jedno nejsem! Prostě bych to uzákonil, že v určitém období je ze zákona povinnost mít obuté zimní obutí. Možná bych toleroval (šetřílkům) univerzální obutí, ale rozhodně bych citelně postihoval řidiče, kteří v lednu jezdí na letním obutí! :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

To je taky nápad, jezdit v tomhle počasí na letňákách! Být pojišťovnou, nezaplatil bych mu ani korunu, být policistou, sebral bych mu řidičák, být soudcem, odsoudil bych ho za veřejné ohrožení. Kamarád má kliku, že ani jedno nejsem! Prostě bych to uzákonil, že v určitém období je ze zákona povinnost mít obuté zimní obutí. Možná bych toleroval (šetřílkům) univerzální obutí, ale rozhodně bych citelně postihoval řidiče, kteří v lednu jezdí na letním obutí! :grr

Jak já Ti rozumím ...............................!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

To je taky nápad, jezdit v tomhle počasí na letňákách! Být pojišťovnou, nezaplatil bych mu ani korunu, být policistou, sebral bych mu řidičák, být soudcem, odsoudil bych ho za veřejné ohrožení. Kamarád má kliku, že ani jedno nejsem! Prostě bych to uzákonil, že v určitém období je ze zákona povinnost mít obuté zimní obutí. Možná bych toleroval (šetřílkům) univerzální obutí, ale rozhodně bych citelně postihoval řidiče, kteří v lednu jezdí na letním obutí! :grr

Přesně a když už zimáky nemám a bydlim někde, kde se holt sníh vyskytuje na tejden v roce a prostě si je kupovat nebudu, tak holt na tom sněhu a ledu nepojedu, copak nemá rozum..:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on jezdi jen po Brne a tady se to da, jen jel jednou mimo a snih ho prekvapil no, stat se to muze i na zimakach. Me se to treba stalo, v zatacce byl led a ani slavny zimaky ani to ze jsem jel pomalu me nezachranilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak on jezdi jen po Brne a tady se to da, jen jel jednou mimo a snih ho prekvapil no, stat se to muze i na zimakach. Me se to treba stalo, v zatacce byl led a ani slavny zimaky ani to ze jsem jel pomalu me nezachranilo...

jj, a kór někde v prd.li u Křtin....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

To je taky nápad, jezdit v tomhle počasí na letňákách! Být pojišťovnou, nezaplatil bych mu ani korunu, být policistou, sebral bych mu řidičák, být soudcem, odsoudil bych ho za veřejné ohrožení. Kamarád má kliku, že ani jedno nejsem! Prostě bych to uzákonil, že v určitém období je ze zákona povinnost mít obuté zimní obutí. Možná bych toleroval (šetřílkům) univerzální obutí, ale rozhodně bych citelně postihoval řidiče, kteří v lednu jezdí na letním obutí! :grr

S tim nezbývá než souhlasit;)

Původně zaslal: f3Rd@

Tak on jezdi jen po Brne a tady se to da, jen jel jednou mimo a snih ho prekvapil no, stat se to muze i na zimakach. Me se to treba stalo, v zatacce byl led a ani slavny zimaky ani to ze jsem jel pomalu me nezachranilo...

To, že jezdí jen po Brně, ho vůbec neomlouvá.:bojim Dokonce i v Brně se dokáže udržet sníh na silnici (vlastní zkušenost);)

Taky mi jednou zimáky nepomohly (led na rovince), ale několikrát už mi zachránily pr*el;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak on jezdi jen po Brne a tady se to da, jen jel jednou mimo a snih ho prekvapil no, stat se to muze i na zimakach. Me se to treba stalo, v zatacce byl led a ani slavny zimaky ani to ze jsem jel pomalu me nezachranilo...

Ale to vůbec není o tom, jestli je sníh, nebo není! Kdy už konečně lidi pochopí, že "zimní" pneumatiky neznamená "sněhové" pneumatiky! Zimní se mají obouvat pokud je teplota pod +5°C, protože pak už směs letních moc tvrdne a nedrží na silnici. To není označení jen tak pro srandu. Na ledě jsou sice na prd i zimní, ale na suchu a na mokru může mít v teplotách kolem nuly letní jen blbec. Bez urážky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Ale to vůbec není o tom, jestli je sníh, nebo není! Kdy už konečně lidi pochopí, že "zimní" pneumatiky neznamená "sněhové" pneumatiky! Zimní se mají obouvat pokud je teplota pod +5°C, protože pak už směs letních moc tvrdne a nedrží na silnici. To není označení jen tak pro srandu. Na ledě jsou sice na prd i zimní, ale na suchu a na mokru může mít v teplotách kolem nuly letní jen blbec. Bez urážky...

Da se jezdit i na letnich protektorech... zalezi na ridici. Kamarad bohuzel nepatri mezi ty nejlepsi...

Jinak na zimu zimaky, to je jasny, jen proste jsou situace, kdy te ani zimak nezachrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Zimák = vstupenka do zimy pro Octávisty opravňující k jízdě jako v létě.

Podle mě je blbec na zimních nebezpečnější než řidič, kterej si uvědomuje že má letní a jede podle toho.

no to pojede tak 30 km/h a ztoho taky moc radost mit nebudu když pojedu za ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Fusion

Zimák = vstupenka do zimy pro Octávisty opravňující k jízdě jako v létě.

Podle mě je blbec na zimních nebezpečnější než řidič, kterej si uvědomuje že má letní a jede podle toho.

no to pojede tak 30 km/h a ztoho taky moc radost mit nebudu když pojedu za ním.

Ale když se s ním srazíš tak ti možná upadne světlo.

Kdežto když se sražíš s Poscávkou jedoucí 130 po dálnici kde ostatní jedou max 80 kvůli sněhu, to už je horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

...Podle mě je blbec na zimních nebezpečnější než řidič, kterej si uvědomuje že má letní a jede podle toho.

Sorry, ale myslím si, že když dojedu kolonu šinoucí se závratnou pomalostí a vede ji hňup na letních, tak to zrovna na bezpečnosti nepřidá...stalo se mi to zrovna dneska..začlo padat trochu víc bílé sr**** a dojel jsem kolonu jedoucí ani ne 60kou..tzn. že ten první měl buďto letní nebo neskutečnej strach a ani jeden případ na silnici v tomto počasí nepatří..po několika km jsem je nakonec předjel a pokračoval bez problémů asi 110kou, protože to vůbec, ale vůbec neklouzalo..a nejnebezpečnějsí na tom všem je právě předjíždění takovéhle kolony:grr

[upravil dne 7/1/08 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu = taky ti rozumím.

Fusione - Tvou zálibu v letních gumách za každého počasí vnímám už několik let a dost negativně - prosím Tě, abys jezdil pokud možno jinde, než jezdím já, páč kdybys mě jednou strefil a já si všiml, že máš na autě ve sračkách letňáky, asi bych nebyl hodným medvídkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Mám na předku skoro levý zimní a vzadu jetější zimní a poslední dva roky (včetně léta) v 605 jezdím na zimních.

Neříkám že to je správný jezdit na letních, jenom vím, že se dá s letníma jezdit bezpečně (za předpokladu že mají dobrej vzorek).

O to mě nejde, mě de o to, že když poprvé zasněží tak bourají i ti, co mají zimní protože si neuvědomují, že zimní guma v zimě není jako letní guma v létě.

A Prahou občas projedu, spíš kamionem a tam ti zimní (sněhový) bohužel nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...