Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teče převodový olej


Pelda

Recommended Posts

Čau lidi pomali mě muj pežotek nutí abych ho prodal jeden z mnoha problemu je že mě teče neustále převodový olej .

Mám 205 1.9gti 88kw r.v 88 jeden z dalších problemu je že mě teče olej kolem poloosy na leve straně 3krát mě servisák měnil gufero dneska sa byl na to opět dívat a zjistil že mám vuli v diferáku že se ta poloosa hýbe nahoru a dolu na zitřek mám obědnane další gufero zkusí to přitáhnut jak je tam ta pružinka nevěděl by si s tim někdo rady prosím zkuste napsat nějaku radu zitra by jsem to zkusili se servisákem díky moc věřím že mě někdo porádí ještě něco diferák na kolik by tak vyšel ? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam by měly být dvě kuželíkové ložiska. Mělo by tam být malé předpětí, takže bez vůle. Vymezovat by se to mělo takovejma speciálníma podložkama.

[upravil dne 2/1/2008 Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar jestli by ti to pomohlo, jakože by mohlo, tak mám druhou převodovku - 1,9 gti 88 kW, rok 89, zpátečka vedle jedničky.

na poloose vůle nebyly a olej z toho taky netekl. Chybí na ní vypínací páka spojky, ale to si dáš z té tvé. Nechám ji komplet za 750 kč. Mám ji v Nedakonicích, to máš cca 50 km.

Pokud máš zájem, v pátek nebo v sobotu tam budu. Tak dej vědět co a jak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem já mám 205.1.9gti pouze motor 88kw jinak mám brzdy z 1.6gti poloosy z 1.6gti a kastal take z 1.6 gti ta tvoja převodovka nebude asi mě pasovat moc se v tom nevyznam co myslite šloby to nějak předělat tam ty pruměry su jine tych poloos aj ty brzdy su jine dekuji za všechyn rady poradte kdyby to nějak šlo tak bych si tu převodovku vzal zatim čau doufám že někdo poradí díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau tak jsme se dozvěděl že ty převodovky su stejne ty pruměry vnitřní takže mě tam do tej převodovky budu pasovat moje poloosy z 1.6gti zitra se ti ozvu a přijel bych s ipro tu převodovku zatim čau moje číslo je 605 187 012 jemno MAtes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pelda

čau tak jsme se dozvěděl že ty převodovky su stejne ty pruměry vnitřní takže mě tam do tej převodovky budu pasovat moje poloosy z 1.6gti zitra se ti ozvu a přijel bych s ipro tu převodovku zatim čau moje číslo je 605 187 012 jemno MAtes

jsme domluveni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...