Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký motor?


Gargamell

Recommended Posts

...čistě mezi námi, 1.9 TD je motor, který bych dneska nebral ani náhodou.

Důvod?

Já mám na něm nalítáno skoro 300 tis km, z toho sám 150 tis km a kromě žhaviček se na něm nic neměnilo. Liju jen naftu (teď už jen BIO nafru) a měním olej po 10 tis km + filtry. Spotřeba kolem 6 litrů a moc to nešetřím.

Právě proto, že se v posledních letech se na nich nic (kromě žhaviček, oleje a filtrů) neměnilo.

Poslední TD se montovaly do 306 někdy před 15 lety, dneska mají většinou přes 300 tkm, lidi je moc nešetří a občas do nich dokonce lejou i bionaftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, ha, bionafta tomu motoru neuškodí, naopak :D

A musím říct, že motor je hlučnej, ale jen venku, nevím jak to, ale uvnitř je krásně ticho, asi má 306 dobrý odhlučnění. Vezl jsem už několik lidí, co mi nevěřili, že to je opravdu diesel!

A myslím, že ten motor ještě moje HDi v druhým autě přežije.

[upravil dne 15/2/13 21:02 od Sagic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak venku je motor hlučný ale vevnitř moc slyšet není až tak nad 3500 otáček se ozývá. Jinak celkově D a TD jsou držáky. Taky bych chtěl zkusit bionaftu tak uvidím co to potom udělá. Ale i s mín kvalitní naftou s aditivem po týdnu stání v -10°C nebyl problém natočit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...