Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní čirá optika na 306ku?


Stifler

Recommended Posts

Zdravím zkus se po nich poptat na Prodejně Peugeot.Mužou Ti to zjistit a pokud budou i objednat!Není problém třeba na Prodejně ve Frydku Místku Jsem si je nechal objednat a poslat!

Jen se zkusit zeptat tj. Vše ---

Ps: je to o něco drahší než to objednávat přes net samozřejmně.

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajis...

Zdravím zkus se po nich poptat na Prodejně Peugeot.Mužou Ti to zjistit a pokud budou i objednat!Není problém třeba na Prodejně ve Frydku Místku Jsem si je nechal objednat a poslat!

Jen se zkusit zeptat tj. Vše ---

Ps: je to o něco drahší než to objednávat přes net samozřejmně.

:super

A ty sis taky nechával objednávat takový, co se u nás neprodávaj??? No, můžu to zkusit. Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fandaa

a neviete nieco o cirych svetlach na 306 cabriolet?

Na kabrio existuje taky dost čirých optik, ale nevim, jaký přesně sháníš... :myslim

58857.jpg

http://www.tuningshop.cz/zadni-svetla-peugeot-306-cabrio-97-00-chrom.htm

tuningove_lampy_5019.jpg

http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/zadni-tuningove-lampy-peugeot-306-cabrio-od-rok-s1447626

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO taky přemýšlím napadle mě i varianta toho, že opět jako u mého minulého auta kvůli kristalum jsem dal světla z jiného auta :D teď mě napadla myšlenka dát ty krystyl ze sedana, ale bohužel maji ostrou hranu a jsou rovnější... a ze 106 mají zase takový ten žlabek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

NO taky přemýšlím napadle mě i varianta toho, že opět jako u mého minulého auta kvůli kristalum jsem dal světla z jiného auta :D teď mě napadla myšlenka dát ty krystyl ze sedana, ale bohužel maji ostrou hranu a jsou rovnější... a ze 106 mají zase takový ten žlabek...

No, jediný z čeho by to možná šlo je 406ka, ale nevim. Takový světla jsem ještě v ruce něměl, ale já bych se do nějakýho předělávání nepouštěl. Doufám, že se mi podaří sehnat ty crystaly. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Creams

NO já bych se toho dopasování nebal :-) už mám něco za sebou, ale jde o to, že ty světla musí být obdobný těm stávajícím, ale bohužel jsem nenašel žádné podobné

No, myslim si, že u Pažoutů to dělali schválně, aby tzo nešlo :D a nabídka tuningových světel neni zrovna moc široká - nevim proč. :myslim na jiný značky aut (třeba Dojčlandů) se dělá mnohem širší paleta tuning dílů a to si to Helmuti ani nezasloužej. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pista

Musim suhlasit s Stiflerom, ja uz nejaku dobu zhanam zadne svetla na Break a nie a nie zohnat :bojim

jj, jen by mě potěšilo, kdyby tady na fóru byl někdo, kdo zná třeba někoho, kdo vyrábí tuningové díly nebo se podílí na jejich vývoji, že by navrhl, aby se začaly vyrábět třeba aspoň ty světla, co shánim já. Věřim, že by je potom kupoval kdekdo, kdyby byly v nabídkách internetových obchodů. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: pista

Musim suhlasit s Stiflerom, ja uz nejaku dobu zhanam zadne svetla na Break a nie a nie zohnat :bojim

jj, jen by mě potěšilo, kdyby tady na fóru byl někdo, kdo zná třeba někoho, kdo vyrábí tuningové díly nebo se podílí na jejich vývoji, že by navrhl, aby se začaly vyrábět třeba aspoň ty světla, co shánim já. Věřim, že by je potom kupoval kdekdo, kdyby byly v nabídkách internetových obchodů. :roll

kez by to bylo tak jednoduchy.....jedny bych vzal hned taky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Creams

Hoši my se tady bavím o 306ce, ale co felda ? tu má půlka národa a upravuje ji dost lidí a kristaly nejsou a co by za ně děli a byl by to větší business než peugeot a nikdo je neudělá

jj, kdyby se nás dalo dohromady víc a udělali bysme jasnej návrh, jak by to mělo vypadat, tak by třeba nějaká firma pro nás udělala nějakou "limit edition". Bastlit něco doma z origo světel se mi nechce... :D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...