Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CD nehra ked nastartujem


Pato406coupe

Recommended Posts

Stretli ste sa s tym uz niekto niekedy? Vsetky CD mi cita na supu aj 20 krat po sebe a hned to zacne hrat... Ale akonahle nastartujem, tak CD prestane ist a uz ani ziadne ine nenacita a vyhodi ho z mechaniky.... Vypnem motor a zas vsetko OK.. Nechapem ako je to mozne... zeby tam vyhadzovalo nejake napätie, alebo cim to moze byt... Inac mam ten origo Clarion.... dik za radu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mifa

CD jsem nezkoušel,ale asi je to normální,já sednu do auta,rádio hraje,startuju radio přestane hrát(snad důsledek úspory napětí) a za chvíli začne normálně hrát(asi tak 5 sekund).

nie úspora napätia ale pokles napätia, aspoň si myslím. Bolo by to logické, že pri záťaži akou je štartovanie klesne napätie pod nejakú úroveň, pri ktorej rádio vypne.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se jedná od CD přímo na rádiu (ne changer) opravdu se jedná o zanešený či poškozený leserový snímač...řeším také čistícím CD, ale v duchu tuším, že dlouho to takhle nepůjde:(

Nejdříve mi Cd četlo vše, potom už jen media Verbatim, nyní již pouze origo Cd a občas se splete i na Verbarimu...::roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Ahojte. Mal som podobny problem ze mi radio nechcelo nacitavat CD a aj ked niekedy nacitalo tak hned ako som nastartoval to ostalo seknute na case pred stratom a neslo dalej. Ked som CD vytiahol a vlozil spat tak ho uz vobec ani nenacitalo. Vycistil som laser vatovou tycinkou s alpou co nepomohlo ale nahodou som zistil ze ked si napalim CD znacky Sony a na uplne najpomalsej rychlosti ako ide tak mi to nacita vzdy a uz vyse pol roka s tym nemam problem a vzdy hra. Ked napalim hocake ine CD tak nefunguje :)

Vyskusajte je to zaujimave ale naozaj to funguje a som velmi rad. Aspon v mojom radii a nemusel som kupovat menic ani citac usb za tolko penazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal tiez podobny problem, vytiahol som radio von, vycistil laserovu cocku vatovou tycinkou namocenou v alpe a hra jak hodinky aj po nastartovani.

ale sranda je to ze aj tak mi najlepsie hraju CD znacky Verbatim ale aj to musia byt LightScribe, obycajne neberie. takto uz fungujem asi rok a som spokojny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ake su tie Verbatim? Maju taky modry obal a su v rolke? To je tam to light scribe napisane? Ja mam este celu rolku \"Verbatim CD-R Extra protection\" ale to su tie co mi nebralo radio

CD-cka o ktorych pises maju problem aj s mojim radiom, uz ich vobec neberie, preto pouzivam lightscribe Verbatim-y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Original Clarion CD. Mam ten sami problem mne CD cita pekne a je jedno ci je origo alebo napalene. Problem nastane ked nastartujem. Ale podla mna ho mechanika neroztoci. Vylezie von v takej istej polohe v akej ho vlozim. Akonahle vypnem motor vlozim CD a nacita hned. Mozem prepinat medzi radiom a CD a pokazde zacne hrat pokial nenastartujem..

Citam ze som druhy :( nejake rady??? stretol sa s tym este niekto??? :myslim

CD som dlhsie nepouzival ale fungovalo.. nedavno som menil baterku za silnejsiu 74ah kvoli zime. Mohol by byt problem v tom? neviem si to vysvetlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Taky mám problém hodím cd zajede do mechaniky a na displey se netočí cd ,že načítá,tak ho vyhodím a znova zasunu a hraje,někdy nehraje vůbec...

takže vyndat rádiou a včistit laser?když vysunu rádio tak nahoře odmontuju pár šroubků a ten laser uvidím,čím vyčistit?vatička a Líh?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
V Sunday, November 04, 2012 at 19:02, ffogy napsal:

Original Clarion CD. Mam ten sami problem mne CD cita pekne a je jedno ci je origo alebo napalene. Problem nastane ked nastartujem. Ale podla mna ho mechanika neroztoci. Vylezie von v takej istej polohe v akej ho vlozim. Akonahle vypnem motor vlozim CD a nacita hned. Mozem prepinat medzi radiom a CD a pokazde zacne hrat pokial nenastartujem..

Citam ze som druhy :( nejake rady??? stretol sa s tym este niekto??? :myslim

CD som dlhsie nepouzival ale fungovalo.. nedavno som menil baterku za silnejsiu 74ah kvoli zime. Mohol by byt problem v tom? neviem si to vysvetlit

Presne tento problem mam aj ja...   riesil to niekto nejako ?  Odstranil niekto tuto zavadu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...