Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

packa smeroviek 406 r.v 03


tomike

Recommended Posts

Zdravim. Nema niekto info o moznosti kupi packy svetiel a smeroviek na 406 sedan r.v 03? Vraj su za dobre ceny v polsku, tak ak ma niekto info tak prosim napiste. V peugeote mi zapiskali nehoraznu sumu. Alebo ak sa niekomu vala doma tak ju rad kupim.Dakujem a prajem prijemne prezitie Vianoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hladaj cez aukro.cz

Původně zaslal: tomike

Zdravim. Nema niekto info o moznosti kupi packy svetiel a smeroviek na 406 sedan r.v 03? Vraj su za dobre ceny v polsku, tak ak ma niekto info tak prosim napiste. V peugeote mi zapiskali nehoraznu sumu. Alebo ak sa niekomu vala doma tak ju rad kupim.Dakujem a prajem prijemne prezitie Vianoc

[upravil dne 22.12.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

packu urcite zozenies v Polsku za par supiek.. a tam to klido zozenies aj jednotlivo... takze nemusis zbytocne vyhadzovat peniaze za obe... za jednu zaplatis cca 1000-1500 SK.inak, nemas tu 406 taku bordovuu??sem tam v sec. stretavam bordovu... :roker poslem ti link na polsku burzu

mas u2u spravy:potlesk.. tak kuk

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

packu urcite zozenies v Polsku za par supiek.. a tam to klido zozenies aj jednotlivo... takze nemusis zbytocne vyhadzovat peniaze za obe... za jednu zaplatis cca 1000-1500 SK.inak, nemas tu 406 taku bordovuu??sem tam v sec. stretavam bordovu... :roker poslem ti link na polsku burzu

mas u2u spravy:potlesk.. tak kuk

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

to by me zajimalo, kde beres tu jistotu:o:o:o

ukaz mi prosim na obrazku packu jako dil, nepletes si to tak trochu se starym ovladanim:myslim

multiplex.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam r.v. 99, po facelifte.. a tam to dam aj jednotlivo..., myslim tym, ze tie packy sa daju jednotlivo vybrat, aj sm uz nasiel v polsku tu packu za 125 zl, pozeram, ze kolega ma r.v. 03.. tak, ak je tam nieco ine, tak o5 sm sa dozvedel nieco nove a beriem s5 tu svoju predchadzajucu hlasku, ze to zozenie aj jednotlivo, no ak to je rovnake ako v mojom afte, tak si za tym stojim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

mam r.v. 99, po facelifte.. a tam to dam aj jednotlivo..., myslim tym, ze tie packy sa daju jednotlivo vybrat, aj sm uz nasiel v polsku tu packu za 125 zl, pozeram, ze kolega ma r.v. 03.. tak, ak je tam nieco ine, tak o5 sm sa dozvedel nieco nove a beriem s5 tu svoju predchadzajucu hlasku, ze to zozenie aj jednotlivo, no ak to je rovnake ako v mojom afte, tak si za tym stojim....

jj zmena probehla v roce 2002;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

mam r.v. 99, po facelifte.. a tam to dam aj jednotlivo..., myslim tym, ze tie packy sa daju jednotlivo vybrat, aj sm uz nasiel v polsku tu packu za 125 zl, pozeram, ze kolega ma r.v. 03.. tak, ak je tam nieco ine, tak o5 sm sa dozvedel nieco nove a beriem s5 tu svoju predchadzajucu hlasku, ze to zozenie aj jednotlivo, no ak to je rovnake ako v mojom afte, tak si za tym stojim....

Mam to same u sveho auta,novy model a pačka jde vybrat jednotlivě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

to fimina: tak to mame stastie, asi sme natrafili na afta spod ruk tych sikovnejsich fachmajstrov, co mysleli aj na to, ze sa moze pokazit iba jedna packa a ze nas nebudu az tak zdierat, ked bude nutna vymena..:)

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

Maš pravdu.Jak se mi to poprve vysralo tak jsem volal do Peugeotu a tam mi řekli že chtěj 2litry za novou pačku,pak jsem zjistil že jde vyčistit a vydělat jsem je nenechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

no o "origo" servisoch Peugeot by tu vedeli ludia rozpravat.. tiez by sm sa mohol pridat.. ti tam maju akurat tak "origo" ceny a "oridgo" majstrov, co by len vsetko menili....

jedna pani povidala , to miluju!

bud konkretni ,at vime kam nejezdit a proč.

[upravil dne 22/12/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oka, tak Pe.Tr nech je po tvojom.. aj sm cel o to napisat, fest ma to stvalo po navsteve Peugeot servisu v KE... ale potom ma to preslo a nechal sm to tak, alee uz tam nepojdem..., isiel sm s autom iba tak pre istotu na diag. do spominaneho servisu... prekvapila ma arogancia tych pracovnikov... doslova "majstri sveta" , auto tam mali pol dna, nic mi nepovedali, lebo sa nevedeli pripojit k riadiacej jednotke, nechapem, co tam s tym robili pol dna, ked im to neslo... ( inac pred 2 tyzdnami sm bol na diag. u teepka, ziadny peugeotak a za 20 min. mi vyklopil vsetko, co sm potreboval vediet), ete mi tam povedali, ze mam pokazenu spojku na klimovom kompresore a na vsetky typy vedia objednat samostatnu spojku, ale na moj nie.. celi 29000 za novy kompresor a nakoniec sm zistil, ze sa da objednat aj na moj typ samostatna spojka za 11000, ani tolko im nedam, to je jasne, mam v pazi cely tento servis..., sice mozno tam ete zajdem.. kupit si kombik do kluca, lebo sa mi trha..:)

juuj musel sm sa uz vyrozpravat.. uz mi je lepsie.... sorko :)

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

oka, tak Pe.Tr nech je po tvojom.. aj sm cel o to napisat, fest ma to stvalo po navsteve Peugeot servisu v KE... ale potom ma to preslo a nechal sm to tak, alee uz tam nepojdem..., isiel sm s autom iba tak pre istotu na diag. do spominaneho servisu... prekvapila ma arogancia tych pracovnikov... doslova "majstri sveta" , auto tam mali pol dna, nic mi nepovedali, lebo sa nevedeli pripojit k riadiacej jednotke, nechapem, co tam s tym robili pol dna, ked im to neslo... ( inac pred 2 tyzdnami sm bol na diag. u teepka, ziadny peugeotak a za 20 min. mi vyklopil vsetko, co sm potreboval vediet), ete mi tam povedali, ze mam pokazenu spojku na klimovom kompresore a na vsetky typy vedia objednat samostatnu spojku, ale na moj nie.. celi 29000 za novy kompresor a nakoniec sm zistil, ze sa da objednat aj na moj typ samostatna spojka za 11000, ani tolko im nedam, to je jasne, mam v pazi cely tento servis..., sice mozno tam ete zajdem.. kupit si kombik do kluca, lebo sa mi trha..:)

juuj musel sm sa uz vyrozpravat.. uz mi je lepsie.... sorko :)

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

[upravil dne 22.12.2007 maximum]

v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...