Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nejde otočit klíčkem


Gargamell

Recommended Posts

Nevíte někdo, jeslti je možné, že mi něco zamrzlo nebo tak něco. Prostě sednu do auta...a nejde otočit klíčkem v zapoalování. Abych řekl pravdu jsem s toho auta už trochu zklamanej. Už mě několikrát někde nechal a to se mi nelíbí. Teď zase abych sháněl odtahovku. Takhle na Vánoce, co víc si přát.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Medvěd

Blbej dotaz - co takhle trošku zkoušet pootáčet volantem a současně se snažit pohnout i klíčkem, jestli se Ti náhodou "jenom" nezamklo řízení.

něco podobné jsem tu napsal ale nějak to zmizelo jako 2 odpověď:myslim:myslim

[upravil dne 21/12/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gargamell

Tak to zas nejsem tak mimo. Volant jsem zamknul až poté....když se to chovalo jako zamčený volant, tak jsem to zkoušel pootočit a zamkl jsem ho.:bojim

Stalo se mi parkrát že mi nešlo otočit klíčem a zjistil jsem že nebyl nadoraz zasunutý, stačilo to přimáznou MD sprayem a je klid. Jsi si jistý že je klíč zasunutý nadoraz, zkontroluj klíč jestli není nějak ťuknutej od pádu a podobně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

s udery nevím aby nevyletěl airbak,třeba stříknout WD ??

Nemyslel jsem hned kladivo a majzlík a mmlátit do toho hlava nehlava. :roker

Stačí něco kovového pár deka těžkýho a poklepat kovovou část spínačky při vytaženým klíči. Třeba se seklo stavítko a poklepem se může uvolnit. Nebo rozdělat kryt pod volantem a poklepávat spínačku a zároveň zkoušet otočit klíčem. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gargamell

Druhej klíček jsem zkoušel a to samé. Vymejšlejte dál....

Hele ve dveřích klíčem otočíš? Žeby se vyloučil špatný klíč, ale že by oba:myslim No zkus to. Ale vidím to taky na seklý stavítka, zustali v horní poloze, namazat a skusit poklepat jak piše Dave K

[upravil dne 21/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu off-topic

Když jsem jezdil před lety s Mazdou E 2200, zdálo se mi v táhlém klesání plném zatáček, že po něčem záhadném šlapu. Sklonil jsem oči a on mi vypadl klíček ze spínačky. Polilo mě horko, ale motor normálně běžel dál, tak jsem kopec dojel. Následně sem zjistil, že klíček je tak ošoupaný, že ho ve spínačce vozím v podstatě "na ozdobu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gargamell

Tak přátelé asi jste měli pravdu - jako vždy, ostatně. Strčil jsem tam klíček, troch s tím zalomcoval a ono to povolilo. Ihned jsem tam vstříknul nějaké mazivo a snad to bude OK. I když pár dalších startů mimo domov bude se zatajeným dechem.;) Dik

Hlavně aby to bylo mazivo na zámky, hodně řídký olej, bud WD spray nebo MD spray, prodával se i FAB spray, od vyrobce českých zámků. To ti spadnul asi pěknej kámen ze srdce, co?;)

[upravil dne 21/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Gargamell

Tak přátelé asi jste měli pravdu - jako vždy, ostatně. Strčil jsem tam klíček, troch s tím zalomcoval a ono to povolilo. Ihned jsem tam vstříknul nějaké mazivo a snad to bude OK. I když pár dalších startů mimo domov bude se zatajeným dechem.;) Dik

To sis oddych jak se ti to povedlo,dovedu si plně představit:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...