Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svetla/Reflektory


Matko

Recommended Posts

Takze Ahojte, pozdrav z SVK :P

Zacnem hned, v lete som kupil 306 tku, 1.8 rv 99.. urcite ste o nej uz poculi.. myslim ze to je dost popularna seria ( ta s dazdovym senzorom..)

takze moj problem je taky ze strasne slabo mi svietia svetla..

nejak ma to netrapilo doteraz pretoze som nemusel jazdit tolko po tme ako teraz, ked je uz o 4tej tma.

Zacal som to dnes riesit..

klasika: odsruboval som kryty svetiel zo zadu a bolo citit strasny zapach, ked som sa lepsie pozrel tak som zbadal ze kontakty ktore tam su nejako roztavili ten plastovy drziak do ktoreho sa vsuvaju konektory svetla ( snad sa rozumieme)

nejako som vydedukoval ze to moze byt povrchovim napetim, pripadne zly kontakt, predsa len ma uz svoje roky..

takze som utekal do obchodu, kupil som komplet nove ziarovky, kontakty, ten plastovy ony ( netusim ako to nazvat.. sry :) )

takze sa chcem pustit do pajkovania konektorou svetiel ku kontaktom, kedze doteraz su tam asi len pritlacene kombinackami a myslim ze v tom je problem, lenze neviem ako by som mal dat dolu roflektor... staci odsrubovat tu jednu srubku ktora sa nachadza zhruba v strede nad kazdym z reflektorou alebo treba na to este nieco?

btw Vy zo svojimi autickami nemate problemi so svetlami?

a este btw daju sa nejako namontovat xenony do toho auta?

nemyslim len nejaky xenonovy hid ktory mi urobi len horsie, ale niekde kde nastavia aj paraboly atd.. pripadne je to totalna hlupost?

Gratulujem kazdemu za to ze to zvladol az sem.. dakujem za rady/postrehy..

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...