Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

sranda... predny abo zadny nahon???


ondris

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

Řekl bych že to je předělávka na zadokolku, tohle se dá dělat s předním náhonem leda pozpátku, zkoušt radno raději na sněhu.. Zadokolka má taky něco do sebe, průjezd zatáčkou na sněhu se pak koriguje jen pedálem plynu, kolikrát celkem sranda, ale pak něco vyjet...

Podle toho jak je to krátké určitě. Nebo je to nějaká spešl dvoumotorová...

Zadokolka - s vyjetím popředu není problém, vždy můžeš něco dát do kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

BTW, ja jsem si nevsiml, ze bych nic nevyjel, dokonce jsem toho vyjel vic, nez s predohrabem

U předohrabů záleží na umístění motoru, jestli je spíš před, nad nebo za přední nápravou, pak si představ silové působení k zemskému středu (totéž se zadohrabem).

Původně zaslal: jarajarda

Sousedka má BMW 3 compact něco okolo r.v. 2002 a u nás nevyjede a s 205kama tu nemáme problém:)

Jo něco těžkýho v kufru, to je fakt, ale praktičtější je mít kufr prázdnej a vyjet i tak:D :D

No jo, ty dnešní sousedky...

Tak to s ní hlavně nikam nejezdi! Abyste pak někde s tím Báwen nezůstali!

Mám taky sousedku a ta vždycky vyjede - do nejvyššího patra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Marlin

BTW, ja jsem si nevsiml, ze bych nic nevyjel, dokonce jsem toho vyjel vic, nez s predohrabem

U předohrabů záleží na umístění motoru, jestli je spíš před, nad nebo za přední nápravou, pak si představ silové působení k zemskému středu (totéž se zadohrabem).

Původně zaslal: jarajarda

Sousedka má BMW 3 compact něco okolo r.v. 2002 a u nás nevyjede a s 205kama tu nemáme problém:)

Jo něco těžkýho v kufru, to je fakt, ale praktičtější je mít kufr prázdnej a vyjet i tak:D :D

No jo, ty dnešní sousedky...

Tak to s ní hlavně nikam nejezdi! Abyste pak někde s tím Báwen nezůstali!

Mám taky sousedku a ta vždycky vyjede - do nejvyššího patra...

No ani 50letá sousedka ani její Báwo mne fakt nebere, já mám nejradši lvy a ty měnit teda nebudu:)

[upravil dne 19/12/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: jarajarda

No ani 50letá sousedka ani její Báwo mne fakt nebere, já mám nejradši lvy a ty měnit teda nebudu:)

[upravil dne 19/12/07 jarajarda]

A nemá dceru?

Že by jí mohla Báwo půjčit...

:xvultak to teda ne:xvul co je mi do Baworáků, Francouzskej Rolls Royce je Peugeot a ten taky v baráku zůstane, žádný Germány sem netahat:xvul Co nemá Lva ať sem ani nepáchne:xvul

:auts tou dcerou nevim, ale jedna mi bohatě stačí a tu taky měnit nehodlám..:aut:D

[upravil dne 20/12/07 jarajarda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...