Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak jsem trochu upravoval budíky...


Přema

Recommended Posts

Původně zaslal: yaris1

Je to hezké, co jsi s tím spáchal???

Nechal jsem si udělat na zakázku bílý podklad by"pininfarina" ze svítícím lvem a nápisem HDI uprostřed budíků,vyměnil podklad,vyžezal díru uprostřed na lva a nápis,nabarvil žárovky barvou na sklo na oranžovo bo je podklad průhledný a svítílo by mi to bíle,orámoval středovou díru a nabarvil ručičky na červeno bo bílé ručičky na bílém podkladu by nebyly vidět,vše složil a hotovo......stálo mě to nervů jako prase.....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Béďa

hezky, udelej detail tech budiku..;) takhle to neni bez osvetleni moc videt, jen bile kolecka..:D

Jo udělam,fotil jsem to večer a blesk udělal své.....ale až v neděli bo jedu na sraz.....

Zatím tenhle bez blesku......:myslim:myslim:myslim

post-0-14109597372409_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Béďa

hezky, udelej detail tech budiku..;) takhle to neni bez osvetleni moc videt, jen bile kolecka..:D

Jo udělam,fotil jsem to večer a blesk udělal své.....ale až v neděli bo jedu na sraz.....

Přemku , budíky jsou super ale v neděli fakt na sraz nejezdi :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Béďa

hezky, udelej detail tech budiku..;) takhle to neni bez osvetleni moc videt, jen bile kolecka..:D

Jo udělam,fotil jsem to večer a blesk udělal své.....ale až v neděli bo jedu na sraz.....

Přemku , budíky jsou super ale v neděli fakt na sraz nejezdi :D:D:D:D:D

To jako Peto znamená že udělám ty fotky až v neděli protože jedu na sraz.....pořádně a pomalu jsi to přečti i tu zprávu před tím......:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Teda, opravdu to vypadá, jako by pininfarina...

Nejsi jeho příbuzný? :D

Ani bych nepoznal, že je to předělávaný, a je to opravdu lehké a decentní a to je důležité.

Příbuzný nejsem:D:D:D ale pininfarina upravy jak na peugeotu tak i na ostatních autech kde dělá upravy se mi vždy líbila........:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...