Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastové kryty podběhů 205


jarajarda

Recommended Posts

Jestli myslíš plast.podběhy pod blatníky,takový to,co ochrání před odstřikujícími koly.Dovezl mi kámoš z polska.Z Lublinu,tam co jsou ty burzy.Cena už nevím,ani né 500,-Ale velmi špatně tam pasovaly,musel jsem koupit horkovzvuch.pistol a lépe vytvarovat.Pak OK.Nechce se mi věřit,že by to někteří prodejci dílů nedokázali sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Mám dotaz, neví někdo jestli se dají sehnat na 205 plastové kryty podběhů? Setkal se s nimy někdo? A případně kde se dají sehnat a za kolik, aby za to nechtěli půl království a půl princezny, nejsem král:D

Řekl bych, že myslíš plastová nadkolí.

img.asp?stiid=42109

img.asp?stiid=42111

To se dá sehnat všude. Taky přemýšlím o koupi, ale až tak na jaře, chtěl bych to dát na předek i zadek (nemám rád podběh plnej humusu).

Maj to třeba na Autokelly: 396Kč/kus.

Nebo na Aci.cz: 345Kč/kus

A všude jinde......

Tak mi je hlavně nevykup;):D:D:D

;):)

[upravil dne 9/12/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Jiři II.

Na to nedám dopustit.Není to první auto na kterým to mám.

Přesně to si myslím, jenom se to musí přichytit normálně a né vrtat do kastle. Jinak novější auta to maj všechny a pokud ten kryt pak sundáš, tak je to tam jak nový:)

jen jsem se zeptal...no na další zimu si je pořídím:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

A co myslíš tím "PŘICHYTIT NORMÁLNĚ"? Vrtat do karoserie určitě nenenenenenene:bojim:bojim:bojim:bojim Myslím že to bude investice která se vyplatí:):super

No tím jsem právě myslel přichityt je na plastový cločky do děr, který na autě už jsou, nebo klidně někaj nalepit , ale NÉÉ VRTAT DO KASTLE...to by bylo z bláta do louže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: jarajarda

A co myslíš tím "PŘICHYTIT NORMÁLNĚ"? Vrtat do karoserie určitě nenenenenenene:bojim:bojim:bojim:bojim Myslím že to bude investice která se vyplatí:):super

No tím jsem právě myslel přichityt je na plastový cločky do děr, který na autě už jsou, nebo klidně někaj nalepit , ale NÉÉ VRTAT DO KASTLE...to by bylo z bláta do louže.

!!!!!! no to bych nikdy neudělal !!!!!! Nalepit hm, to už mě taky napadlo:) No teď je auto u elektrikáře na centrálu, tak uvidíme, asi bude tohle další meta:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...