Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyhrivani zadniho okna


romikck

Recommended Posts

prestalo mi fungovat po stisknuti tlacitka na vyhrivani zadniho okna a zrcatek vyhrivani,asi nejde relatko nebo co??nevite nekdo kde ho najdu??mam tam zapojene i aut.spinani svetel a to mi tim padem take nejde,meril jsem to a na tlacitko mi nejde vubec napeti..dekuji predem vsem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: romikck

prestalo mi fungovat po stisknuti tlacitka na vyhrivani zadniho okna a zrcatek vyhrivani,asi nejde relatko nebo co??nevite nekdo kde ho najdu??mam tam zapojene i aut.spinani svetel a to mi tim padem take nejde,meril jsem to a na tlacitko mi nejde vubec napeti..dekuji predem vsem za odpoved

ked ti na tlacitko nejde napatie ,tak ai tazko to bude relatkom...cez tlacitko vydas signal slabo prudom relatku a on zopne hlavny obvod na vyhrievanie zadneho okna....

co poistka,taka banalna vec..kukal si ci je dobra?:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: romikck

prestalo mi fungovat po stisknuti tlacitka na vyhrivani zadniho okna a zrcatek vyhrivani,asi nejde relatko nebo co??nevite nekdo kde ho najdu??mam tam zapojene i aut.spinani svetel a to mi tim padem take nejde,meril jsem to a na tlacitko mi nejde vubec napeti..dekuji predem vsem za odpoved

ked ti na tlacitko nejde napatie ,tak ai tazko to bude relatkom...cez tlacitko vydas signal slabo prudom relatku a on zopne hlavny obvod na vyhrievanie zadneho okna....

co poistka,taka banalna vec..kukal si ci je dobra?:mrk:mrk

:D

dobry formulacia odborneho nazvu,, slabo prudom,,:potlesk:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná trochu od tématu tazatele, ale taky mám dotaz na vyhřívání zadního okna, tak ať nedělám nové vlákno:

Přerušilo se mi spojení mezi přívodem a sklem (teda tím plíškem na skle - držet drží, ale neprochází tama proud). Zkoušel jsem to po obvodu přetřít tím vodivým lakem co se s ním spojují přerušené proužky, ale po dvou dnech se to znovu přepálilo (asi je dělaný jen na ty jednotlivé proužky, kde neprochází takový proud). Nevíte co s tím? Co když to zkusím rozehřát pájkou? Myslíte že je ten plech spájený?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...